Trenažer Stick Handling Trainer

Speciální trenažer pro nácvik technických dovedností s hokejkou. Vhodná pomůcka pro každého hokejistů, který chce zlepšit techniku hole. Trenažer na Stick Handling od kanadského výrobce Blue sport. Mezery pro driblování je možné upravovat, čímž dosáhnete lehčího/ vyšší obtížnosti. Práce s holí je v posledních letech velmi žádanou technikou, kterou potřebuje zlepšovat každý hokejista, bez rozdílu

Trenažer Stick Handling Trainer

Speciální trenažer pro nácvik technických dovedností s hokejkou. Vhodná pomůcka pro každého hokejistů, který chce zlepšit techniku hole. Trenažer na Stick Handling od kanadského výrobce Blue sport. Mezery pro driblování je možné upravovat, čímž dosáhnete lehčího/ vyšší obtížnosti.


Stick Handling Trainer
Porovnat ceny

Práce s holí je v posledních letech velmi žádanou technikou, kterou potřebuje zlepšovat každý hokejista, bez rozdílu věku. Trénink práce s holí, by měl být prováděn na denní bázi a jako pomyslný diamant, by i technika měla být vybrušována. Pokud chcete zlepšit svoji techniku hole, bude pro vás Stick Handling Trainer užitečným pomocníkem.