Tréninkový nahrávač – One Timer Passer

Specializovaný hokejový nahrávač One Timer je vhodnou pomůckou pro rozvíjení technických dovedností s hokejkou. Tréninkový nahrávač lze jednoduše připevnit na jakoukoliv střeleckou desku. Nahrávač One Timer je vhodný pro všechny věkové kategorie bez rozdílu. Nahrávač slouží pro trénink stickhandlingu, nahrávek, zpracování nahrávek a střelby z první. One-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku

Tréninkový nahrávač – One Timer Passer

Specializovaný hokejový nahrávač One Timer je vhodnou pomůckou pro rozvíjení technických dovedností s hokejkou. Tréninkový nahrávač lze jednoduše připevnit na jakoukoliv střeleckou desku. Nahrávač One Timer je vhodný pro všechny věkové kategorie bez rozdílu.


One Timer Passer

Porovnat ceny

Nahrávač slouží pro trénink stickhandlingu, nahrávek, zpracování nahrávek a střelby z prvníOne-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráči simulovat herní situace v pohodlí vlastního domova nebo kdekoliv mimo led. Pomocí nahrávače zlepšíte přihrávky, příjem puku a střelbu z první. Už nebudete mít tvrdé ruce. Po pár trénincích uvidíte rozdíl.