Kompozitová hokejka Bauer Vapor Flylite je novou verzí limitované edice hole Bauer Vapor ADV, jen malinko upravená. Tak jako předchozí model zaujme nízkou hmotností, vyšší odolnost a dobrou citlivost. Hůl je novinkou sezóny 2019/2020


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Hokejka Bauer Vapor Flylite stejně jako její předchůdce, pestrým modelem hole. Model je určen k rukám profesionálních hokejistů s technickými sklony, kteří ocení její vysokou citlivost. Tvar shaftu tzv. XE Taper, což je patentovaná technologie, kterou Bauer získal z holí Easton. Díky XE Taper je shaft výrazně pružnější, lehčí (390 gramů) a velmi pevná v krčku hole. Krček je netradičně kulatý, což je neobvyklé. Shaft je složen z karbonu Textreme, který je velmi lehký a je využíván u TOP modelů holí Bauer. Dále obsahuje složku DuraFlex, která dodává pružnost. Tvar v horní části je tzv. Micro Feel II, tedy zaoblené hrany s vydutím. Hokejka je vyrobena technologií Monocomp, což znamená z jednoho dílu, což dodává holi perfektní vyvážení.

Čepel prošla obměnou technologie, kdy nová ACL zpevňuje čepel, díky čemuž jsou střely přesnější. Jádro zůstává stejné – AERO SENSE 2, tedy pěnové s funkcí redukce vibrací. Poslední technologií je Pure Shot Blade Profile, která vytváří ideální spojení shaftu a čepele.

Hokejka Bauer Vapor Flylite

Neskutečně nízká hmotnost. To je to první, co mě na holi zaujalo. 390 gramů je opravdu extrém, na který si budete muset zvyknout. Snadnější práce s holí a dobrý přenos energie při střele jsou super vlastnosti, které jistě ocení každý. Hůl má nastavený reakční bod velmi nízko extreme low kick.

Hokejka Bauer Vapor Flylite parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče profesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 152 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointLow kick
Typ výrobyMonocomp

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu