Kompozitová hokejka Bauer Nexus N7000 je modelem představeným v sezóně 2017/2018 a navazuje na starší model N7000 z roku 2016. Výkonnostně je hůl určena pro amatérské a poloprofesionální hráče. Oproti staršímu modelu se nová Nexus N7000 dočkala několika obměn. Které to jsou?

 


Hokejka Bauer Nexus N7000

Porovnat ceny

Nový kombinovaný shaft

První změnou prošel shaft hokejky, respektive došlo dle výrobce k navýšení využití karbonových vláken, oproti staršímu modelu. Hůl by tak měla být pevnější při střelách a mít i delší životnost. Reakční bod ohybu je umístěn ve středu hole, což ocení silovější hráči a obránci. Pro usazení hole v rukavici jsou hrany shaftu kulaté. Proti proklouzávání hole je využita populární Bauer technologie GriptacHmotnost shaftu je 483 gramů

 

Čepel z dvojitou výztuží

Nová čepel ke uvnitř vyztužena dvěma vstřikovanými vrstvami pěny, která je zpevněna karbonovými vlákny, které jí dodají na odolnosti a tuhosti při střele.

 

Hokejka Bauer Nexus N7000 recenze

Osobně se mi tato hůl líbí. Jednoduchý černo modrý design, klasický Grip i optimální hmotnost shaftu řadí hůl mezi nejvíce vyhledávané poloprofi hole, které se při optimální ceně do dvou tisíc stávají hokejovým BESTSELEREM. S nákupem bych tedy neotálel.

 

Bauer Nexus N7000 parametry

Sezóna2017/18
Výkonnostní třída hráče amatérské soutěže, poloprofesionální a profesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 152 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointMid kick