Hokejka Bauer Vapor 3X PRO je navržená na míru elitním hráčům, kteří hrají hokej profesionálně a očekávají od své hole výjimečnou podporu při práci s pukem.

Srovnání cen:

BAUER VAPOR 3X PRO GRIP SR nyní od Kč -
BAUER VAPOR 3X PRO GRIP INT nyní od Kč -

Kde koupit:

Info o hokejce

ZnačkaBauer
KategorieHokejky
Sezóna2021/2022
Modelová řada Vapor
Návaznost Vapor 2X PRO
Výkonnostní třída hráče Profesionální hokej
Povrch holeTacky Grip
Kick point Low Kick
KonstrukceHP Mold Two-Piece
Hmotnost410 gramů (SR 87 flex)

Hůl Bauer S21 Vapor 3X PRO

Hokejka Bauer Vapor 3X PRO se posunula ve vývoji díky moderním technologiím: Vapor 3X Pro navazuje na předchozí model Vapor 2X Pro. Oproti němu je o 5 gramů lehčí a při střele nápřahem má o 5 % vyšší rychlost, takový rozdíl hraje na profi úrovni významnou roli.

Vapor 3X PRO se v porovnání se svým předchůdcem pyšní také o 10 % větší pevností, což významně zvyšuje odolnost hokejky proti nárazům do citlivých míst shaftu. Podařilo se tak snížit hmotnost hole a zároveň u ní zajistit ještě lepší odolnost než kdy dříve. Ušitá na míru profi hokejistům je také čepel: byla vytvořena technologií Fused Carbon Bridge, která zrychluje vystřelení puku a dodává stabilitu pro lepší kontrolu kotouče. Díky karbonu z uhlíkových vláken je navíc čepel taktéž odolná proti nárazům.

Hůl Bauer Vapor 3X PRO je skvělou vlajkovou lodí řady Vapor. Velmi lehká hůl se spodním reakčním bodem bude v rukou útočníka nebezpečnou zbraní. Nevýhodou však stále zůstává vysoká cena, díky které se dostane do rukou jen těch nejnáročnějších hráčů a profíků.

Hokejman.cz