Kompozitová hokejka Bauer Vapor X2.7 je novým poloprofesionálním modelem sezóny 2019/2020. Hokejka se designem velmi podobá modelům holí z roku 2016.


>>Najít nejlevnější<<

Hokejka Bauer Vapor X2.7 nahrazuje starší model Bauer Vapor X700 a je zase o něco lehčí (452 gramů). Hůl má zakulacené hrany a pro její hlavní složku byl zvolen sklolaminát. Pro vyšší životnost je hůl vyztužena Bauer QRT technologií, která pracuje s UD kompozitovými vlákny a jejich flexibilitou. Pro stabilitu přenosu energie mezi shaftem ( MicroFeel II) a čepelí je hokejka tepelně spojena technologií Fused 2 -piece s nastavením Pure Shot Blade. Reakční bod je u Bauer Vapor X2.7 nastaven ve spodní části, jde tedy o low kick model.

Velmi odolná čepel

Čepel hokejky má jádro z pěny dvojí hustoty, která redukuje vibrace, které nárazem puku do hole přichází. Nová technologie Max balance navíc vyztužuje hrany čepele uhlíkovými vlákny. Povrch čepele je matný, což je spíše designovou záležitostí. Délka hole od konce po patku je 152 cm. Celková délka hole je 166 cm.

 

Hokejka Bauer Vapor X2.7 je designově návrat k starším modelům jako byla Bauer Vapor X3.0. Výrazné barevné kombinace a křivky, které na první pohled zaujmou. Jinak se jedná o běžnou, řekl bych až řadovou hokejku, kterých je na trhu mnoho. Pokud nemáte žádné extra nároky a hledáte prostě „držák“, s Bauer Vapor x2.7 neuděláte chybu.

Hokejka Bauer Vapor X2.7 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 152 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointLow kick
Hmotnost 452g