Kompozitová hokejka CCM Trigger 4 Pro je zařazena mezi řadu holí CCM Ribcor. Profesionální hůl má mnoho nových technologií, díky kterým využijete potenciál hole naplno. Hůl je určena pro sezónu 2019/2020 a navazuje na model CCM Ribcore Trigger 3D.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

 

Velmi nenápadný design hole v černozelené kombinaci zeštíhluje střed hole. Se svými 392 gramy se jedná o první Ribcor model pod 400 gramů. Jako hlavní materiál konstrukce byl zvolen 18K carbon, který je spojen X-Flow pryskyřicí, což je nejodolnější spojovač, který se do holí aktuálně používá.

Na výrobě má podíl i společnost Sigmatex, která se specializuje na sloučeniny materiálů. Hůl je vyrobena metodou one piece, tedy z jednoho kusu, bez spájení. Hrany shaftu jsou zakulacené, takže skvěle sedí v rukavici.

hokejka ccm ribcor trigger 4 tvar shaftu

Boční strany shaftu jsou děleny do tří částí, vrchní část má konkávní tvar ( vydutý dovnitř), střed má rovné boky a v dolní třetině je vypouklá pouze zadní část hole. Grip je tzv. Tacky, tedy „lepkavý“, jde o stabilní gumový grip. Reakční bod je umístěn do spodní části hole, jde tedy o low kick.

hokejka ccm ribcor trigger 4 recenze

Čepel má novou konstrukci. Pevnější torzo čepele drží střed hole zabraňuje jejímu kroucení a tím zvyšuje přesnost střely.

hokejka ccm ribcor trigger 4 čepel

Hokejka CCM Trigger 4 Pro recenze

Kompozitová hokejka CCM Trigger 4 PRO je to nej, co nám CCM v rámci řady Ribcor nabízí. Díky novým technologiím se podařilo snížit hmotnost pod magickou hranici 400 gramů, což je vážně super. Kvalitní grip, spolu s tvarovaným úchopem, dobře drží v rukavici a usnadňuje pohyb hole při práci s pukem. Pokud si záměrně vybíráte TOP modely holí, nový Trigger 4 Pro by vám neměl ujít.

Hokejka CCM Trigger 4 Pro parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče profesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 153 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointLowKick
Hmotnost392 gramů

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu