Lokty Bauer Nexus

Značka

Velikost

Chrániče loktů Bauer Nexus jsou široké a hluboké po celé své délce. Díky tomu si lokty získali oblibu u hráčů, kteří mají širší ruce, bicepsy, nebo taky těch, kteří chtějí více prostoru. I když je chránič široký, loket v něm skvěle drží. Díky vývoji je vnitřek loktů vytvořen tak, aby pohodlně usadil loket do loketní opěrky a jeho následné udržení na místě obstarají pásky na suché zipy.

Lokty Bauer Nexus jsou také velmi často vyhledávány hráči, kteří hledají maximální bezpečnost. Řada chráničů Nexus je všeobecně považována za nejbezpečnější řadu z dílny Bauer. Pro lokty nexus jsou používány nejpevnější PE plasty, které vydrží mnohonásobný tlak. Díky tomu se nemusíte obávat o svoji bezpečnost a můžete se plně věnovat hře. Pokud si nejste jistí, jak si správně zvolit chrániče loktů, přečtěte si náš článek Jak vybrat chrániče loktů.

Bezpečnost, pohodlí a hygiena

Při hokeji na vás nečíhají jen zdravotní rizika z úrazů, ale i rizika, která na první pohled nejsou zřejmá. Bakterie, které se ve výstroji tvoří, je třeba likvidovat. Pokud ještě nemáte zkušenost s jejich pravidelnou eliminací, mohu doporučit článek Čištění hokejové výstroje, nebo Desinfekční prostředky na hokejovou výstroj.