bauer dart

Bauer Dart, je čas provětrat cyklostezky

Máte kolečkové brusle? A mohl bych je vidět? Shop Bauerhockey.cz právě naskladnil oblíbené kolečkové brusle Bauer Dart, které každoročně zmizí ze skladů přímo bleskovou rychlostí. Ať už milujete jízdu na bruslích po cyklostezce nebo hrajete inline hokej na betonovém plácku za domem, kolečkové brusle Bauer Dart budou vaším dokonalým parťákem. Top produkty v kategorii Konec

Bauer Dart, je čas provětrat cyklostezky

Máte kolečkové brusle? A mohl bych je vidět? Shop Bauerhockey.cz právě naskladnil oblíbené kolečkové brusle Bauer Dart, které každoročně zmizí ze skladů přímo bleskovou rychlostí. Ať už milujete jízdu na bruslích po cyklostezce nebo hrajete inline hokej na betonovém plácku za domem, kolečkové brusle Bauer Dart budou vaším dokonalým parťákem.

Top produkty v kategorii

Konec sezóny je sice smutnou součástí sezóny, ale zároveň jde o čas, kdy můžete vytáhnout své inline brusle a ohromovat svými bruslařskými dovednostmi všechny lidi v okolí. Pokud ještě nemáte letní brusle, je čas to napravit.

Brusle Bauer Dart

Kolečkové brusle Bauer Dart vycházejí ze střihu hokejové brusle. Pevná bota s maximální podporou nohy umožní silný odraz a zlepší stabilitu oproti běžným měkkým bruslím. Brusle Dart jsou také výrazně obratnější díky kolečkům s tvrdostí 82A a menším průměrem, než je u běžných inline bruslí normální. Podvozek od výrobce Hi-Lo je léty prověřený a velmi odolný vůči poškození.

Není na co čekat. Pochlubte se na cyklostezce svojí láskou k hokeji.

Související produkty

Přečtěte si více

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *