Máte kolečkové brusle? A mohl bych je vidět? Shop Bauerhockey právě naskladnil oblíbené kolečkové brusle Bauer Dart, které každoročně zmizí ze skladů přímo bleskovou rychlostí. Ať už milujete jízdu na bruslích po cyklostezce nebo hrajete inline hokej na betonovém plácku za domem, kolečkové brusle Bauer Dart budou vaším dokonalým parťákem.

Konec sezóny je sice smutnou součástí sezóny, ale zároveň jde o čas, kdy můžete vytáhnout své inline brusle a ohromovat svými bruslařskými dovednostmi všechny lidi v okolí. Pokud ještě nemáte letní brusle, je čas to napravit.

Brusle Bauer Dart

Kolečkové brusle Bauer Dart vycházejí ze střihu hokejové brusle. Pevná bota s maximální podporou nohy umožní silný odraz a zlepší stabilitu oproti běžným měkkým bruslím. Brusle Dart jsou také výrazně obratnější díky kolečkům s tvrdostí 82A a menším průměrem, než je u běžných inline bruslí normální. Podvozek od výrobce Hi-Lo je léty prověřený a velmi odolný vůči poškození.

Není na co čekat. Pochlubte se na cyklostezce svojí láskou k hokeji.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *