nové logo bauer

Bauer Icon je tady!

Je tomu již několik let, co prošel brand Bauer přeměnou. Mnoho z vás jistě pamatuje logo z roku 2005, kdy byla snaha dostat produkty Bauer a zejména textil mezi sportovní populaci a vznikl tak paskvil v podobě kombinací dvou značek: Bauer a Nike. Další kolo změn přišlo v roce 2010 kdy světlo světa spatřilo jednoduché

Bauer Icon je tady!

nové logo bauer

Je tomu již několik let, co prošel brand Bauer přeměnou. Mnoho z vás jistě pamatuje logo z roku 2005, kdy byla snaha dostat produkty Bauer a zejména textil mezi sportovní populaci a vznikl tak paskvil v podobě kombinací dvou značek: Bauer a Nike. Další kolo změn přišlo v roce 2010 kdy světlo světa spatřilo jednoduché černé logo na bílém pozadí. Od té doby byly všechny výrobky Bauer vyráběny pouze s tímto psaným logem. Rok 2021 přinesl další změnu – Bauer Icon. Jak a proč se logo Bauer změní?

Bauer se mění

Proč se mění vizuál Bauer? „Hra, kterou všichni známe a milujeme, se vyvíjela a my také.“ Nová Bauer Icon představuje začátek nové cesty vpřed, je to tedy symbol rychlejšího a kreativnějšího vývoje, kterým se chce Bauer řídit.

Ještě důležitější je, že slouží jako maják pro naši snahu o začlenění, kde všichni lidé bez ohledu na rasu, pohlaví, status nebo místo mohou hrát. Tato icona je naším odkazem na zemi – je čas změnit hokejovou kulturu. Připojte se k nám a vstupte do této nové kapitoly.

Vybrané produkty Bauer

Co tedy změna ikony přinese?

Otázka, která asi napadne každého, kdo si pročítá tento článek. Proč? K čemu je to dobré? Pokud by jsme se na změnu podívali z bussiness modelu, jistě nám bude brzy představena nová kolekce oblečení s novou iconou. Ruku na srdce, bude to vypadat lépe než nápis Bauer. Sekundární změnou bude nejspíš prezentace značky Bauer jako: friendy, no racism, gender neutral, eko, bio, raw…. doplňte si dle libosti značka, která se sveze na aktuální vlně popularity těchto témat.

Co na novou Icon říkáte? Oslovila vás? Jak se bude značka Bauer dále vyvíjet?

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *