kolečka na brusle

Chrániče na brusle RollerGuard

Přinášíme další super vychytávku pro hokejisty. Chrániče na brusle Roller Guard s kolečky. Přijde Vám tato kombinace nesmyslná, pak by jste si měli přečíst nový článek a dozvíte se více. Dostupné chrániče bruslí Chcete bruslit kdekoliv mimo led na svých bruslích aniž by jste museli přehazovat brusle za kolečkové brusle? Chcete si pohodlně dobruslit až k ledu a zapůsobit tak na všechny

Chrániče na brusle RollerGuard

Roller guard

Přinášíme další super vychytávku pro hokejisty. Chrániče na brusle Roller Guard s kolečky. Přijde Vám tato kombinace nesmyslná, pak by jste si měli přečíst nový článek a dozvíte se více.

Dostupné chrániče bruslí

Chcete bruslit kdekoliv mimo led na svých bruslích aniž by jste museli přehazovat brusle za kolečkové brusle? Chcete si pohodlně dobruslit až k ledu a zapůsobit tak na všechny okolo. Máme pro Vás novinku. Hokejové chrániče na brusle RollerGuard . Mrkněte se na promo video, které Vám napoví více.

  •      Jednoduché bruslení díky kolečkům po obou stranách
  •      Vhodné pro děti
  •      Rychlá proměna bruslí na kolečkové
  •     Můžete své dítě plně obléct doma a pak jej snadno poslat rovnou na led
  •     Zábava mimo led

Kolečkové chrániče na brusle

Chrániče na brusle RollerGuard ochrání ostří vašich nožů a zároveň vás dopraví bleskurychle k ledové ploše. Stylové chrániče jsou vhodné pro všechny velikosti bruslí. Velikost si snadno nastavíte pomocí gumových pásků a umístění koleček. Bruslete kdekoliv! Brusle nejsou vhodné pro nácvik techniky bruslení, či intenzivní bruslení, ale pro dobruslení k ledové ploše jsou naprosto ideální. Je to prostě vychytávka, kterou si zamilujete.

Související položky

Na závěr malé upozornění, u ledu je sundejte, na ledě s nimi nelze bruslit. Vyhnete se tak nejen pádu, ale i velké dávce vtipných reakcí od spoluhráčů.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *