brankářská hokejka FISCHER GC950 recenze

Brankářská hokejka Fischer GC950 – Evoluce z dílny Fischer

Se zvoláním „Evoluce je tady!“ přichází na svět nová brankářská kompozitová hokejka Fischer GC950. Novinek od této značky je jako šafránů a tak se vždy těšíme, s čím přijdou. Značka Fischer se soustředí ve svém promu více na lyžování a tak není snadné získat informace z jejich hokejové sekce. Pátrali jsme kde se dalo a

Brankářská hokejka Fischer GC950 – Evoluce z dílny Fischer

brankářská hokejka FISCHER GC950 recenze

Se zvoláním „Evoluce je tady!“ přichází na svět nová brankářská kompozitová hokejka Fischer GC950. Novinek od této značky je jako šafránů a tak se vždy těšíme, s čím přijdou. Značka Fischer se soustředí ve svém promu více na lyžování a tak není snadné získat informace z jejich hokejové sekce. Pátrali jsme kde se dalo a nyní se můžete mrknout na první foto této novinky. Co v sobě doopravdy skrývá?

Fischer GC950 parametry

ZnačkaFischer
KategorieBrankářské hokejky
Sezóna2021/2022
Výkonnostní třída hráče Profesionál
MateriálAircraft Carbon
JádroTriple Foam Core
Hmotnost770 gramů

Fischer GC950 – technologie

Brankářská hokejka Fischer GC950 je profesionálním modelem, který slibuje lepší vyváženost hole, nižší hmotnost (Sr model 770g) a kombinaci moderních materiálů pro zvýšení životnosti. Vnější část hole je kryta technologií Cap Tech, což jsou velmi tenké fólie, které zvyšují odolnost shaftu a brání třepení. Na holi je nastavena tzv. chtrá zóna gripu, která zajišťuje dokonalé ovládání a stabilní úchop hole. Jako hlavní materiál je v holi použit Aircraft Carbon, jehož konstrukce zvyšuje tuhost čepele i pádla. Stejná uhlíková směs se používá i v leteckém průmyslu. Výplň hole – jádro, je složeno z Triple Foam Core trvanlivé pěny, která zlepšuje rovnováhu hole. Tato pěna je navíc doplněna o Lite Structure Foam, tedy odlehčenou pěnou s nízkou hustotou. Kombinace těchto pěn umožnilo Fischer radikálně snížit hmotnost hokejky. Dual Impact Control dodává brankářům komfort tím, že snižuje vibrace, které se holí nesou při kontaktu s pukem.

Vybrané brankářské hokejky

Brankářská hokejka Fischer GC950 recenze

Celkově musím uznat, že ve Fischeru udělali pěkný kus práce. Tato brankářská hokejka je oproti starším modelům nesrovnatelně dál. Za velmi příjemný peníz tak lze získat velmi lehkou hůl s top technologiemi. I když je u Fischeru hokej stále na vedlejší koleji a jen stěží můžeme očekávat progres mezi profi hráči, nebojím se, že by se GC950 neuchytila.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *