V rámci našeho představení nových holí Bauer pro sezónu 2021-2022, chybí už jen poslední řada – Bauer Supreme. Tato velmi oblíbená řada hokejek má opět co nabídnout. Nejzajímavějším kouskem bude jistě Top model Bauer Supreme Ultrasonic. Pojďme si je představit všechny.

 

Hokejka Bauer Supreme Ultrasonic

Nová hokejka Bauer Supreme Ultrasonic zaujme již na první dotek. Jedná se o nejlehčí Supreme hůl všech dob. Díky novým technologiím se podařilo snížit hmotnost hole na neuvěřitelných 390 gramů!.

Srovnání cen:

BAUER SUPREME ULTRASONIC INT nyní od Kč -
BAUER SUPREME ULTRASONIC SR nyní od Kč -
BAUER SUPREME ULTRASONIC JR nyní od Kč -

Kde koupit:

Hokejka Bauer Supreme Ultrasonic je specifická také díky sedmihranému shaftu (Sonic Taper Technology), který zajišťuje rychlejší přenos energie. Hlavním materiálem je asymetricky propletený karbon TeXtreme, který odolává nárazům i tlaku. Hůl je vyrobena metodou Monocomp, tedy se jedná o jednodílnou konstrukci. Více…

Hokejka Bauer Supreme 3S PRO

Profesionální hokejka Bauer Supreme 3S PRO se pyšní nejlepším karbonem, jaký byl pro tuto řadu kdy použit. Hůl s hmotností 415 gramů nabízí mnoho inovativních technologií, které posunou vaši střelu k cíli.

Srovnání cen:

BAUER SUPREME 3S PRO SR nyní od Kč -
BAUER SUPREME 3S PRO INT nyní od Kč -

Kde koupit:

Hokejka Bauer Supreme 3S PRO

Hokejky Supreme jsou přirozeně více viděny v rukou obránců, kteří potřebují odolnou hůl. Pro Supreme S3 PRO byl zvolen nový karbon Textreme, který je pevný a dokáže odolat i vysokému tlaku. Technologie Maximum Power Kick pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Více...

 

Hokejka Bauer Supreme 3S

Nejlepší hůl v porovnání cena/výkon je jistě Bauer Supreme 3S. Tato hokejka byla navržena tak, aby veškerá energie, která byla do hole vložena, byla přenesena do střely.

Srovnání cen:

Bauer Supreme 3S SR nyní od Kč -
Bauer Supreme 3S INT nyní od Kč -
Bauer Supreme 3S JR nyní od Kč -

Kde koupit:

Hůl vyniká svojí nízkou hmotností – 435 gramů, což v dané úrovni bude jedna z nejlehčích. Reakční bod je umístěn na střed hole, což předurčuje hůl k tvrdým ránám. I když se jedná o třetí model, nebyl tato hokejka o nic ošizena. Bauer Supreme 3S využívá technologie jako Maximum Power Kick, HP Mold, či MaxBalance. Více…

Hokejka Bauer Supreme S37

Posledním modelem z nové kolekce holí Supreme je Bauer Supreme S37. Tato hobby hůl vyniká zejména nízkou cenou a hmotností.

Srovnání cen:

BAUER SUPREME S37 SR nyní od Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )
BAUER SUPREME S37 INT nyní od Kč -
BAUER SUPREME S37 JR nyní od Kč -

Kde koupit:

S  hmotností 465 gramů je hokejka Bauer Supreme S37 opravdu nejlehčí ve své cenové kategorii. Z top technologií využívá Maximum Power Kick, tedy technologii přenosu energie pro maximální razanci střely. Více…

 

Také se vám zdá, že je těch holí letos nějak moc? Bauer se už nějaký čas nedrží klasického modelu 3 úrovní hokejek/řady a chrlí na nás stále více novinek. Na druhou stranu máme větší výběr a tak si tu svou „pravou“ hokejku vybere u Bauer každý.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.