Warior speciální edice

Tak jako každý rok i letos se od začátku října výrobci předhánějí s uveřejněním speciálních edicí hokejek a hokejové výstroje. Warrior v letošním roce představil hned několik novinek.

Na jednotlivé popisy si budeme muset ještě nějaký čas počkat, ale už teď víme, že se speciální edice bude týkat řady DX, tedy půjde o rukavice Warrior Alpha DX SE a hokejky Warrior DX SE a DX SE2. Ani brankáři nepřijdou tentokrát na buben. Pod označením Warrior Ritual V1SE jsou představeny hned tři netradiční designy speciální edice. Spuštění prodeje je plánováno na 10.4.2020 v Americe. O tom jestli se hole objeví hole i u nás, nejsou prozatím žádné informace.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.