reprezentační kšiltovky

V tomto týdnu byla představena nová kolekce zimních čepic a kšiltovek od CCM s novou podobou loga národního týmu. Jelikož se celé představení nového loga a podoby merche naší reprezentace stalo terčem kritiky, nastává otázka, jestli bude nový merch pro fanoušky zajímavý.

Kšiltovky Český hokej

Dobrou zprávou je, že nové kšiltovky nejsou drahé. Oproti dřívějším kolekcím se ceny pohybují od 349 Kč, což je cena velmi příznivá. Jako bonus můžete využít i možnost personalizace označených modelů, tedy přidat například jméno, číslo, či přezdívku.

Zjistit více

Šály a čepice 1+1 zdarma

Pokud se vám nové logo nelíbí, nebo chcete koupit hokejový merch levněji, určitě využijte akce 1+1 zdarma na vybrané produkty. Opravdu je z čeho vybírat.

Zjistit více

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.