nové hokejové plexi

Nová řada plexi Hejduk EVO PRO

Značka Hejduk je velkou stálicí na domácí, ale i evropské scéně v prodeji doplňkového sortimentu pro lední hokej. Velmi oblíbená jsou i jejich plexiskla, které můžeme vidět na hobby hráčích, ale i profesionálech v nejvyšších soutěžích. Po mnoho let byla na trhu oblíbená řada plexi Hejduk PROLINE, kterou si vyzkoušela většina z nás. Před letošní sezónou byla představena

Nová řada plexi Hejduk EVO PRO

nové hokejové plexi

Značka Hejduk je velkou stálicí na domácí, ale i evropské scéně v prodeji doplňkového sortimentu pro lední hokej. Velmi oblíbená jsou i jejich plexiskla, které můžeme vidět na hobby hráčích, ale i profesionálech v nejvyšších soutěžích. Po mnoho let byla na trhu oblíbená řada plexi Hejduk PROLINE, kterou si vyzkoušela většina z nás. Před letošní sezónou byla představena nová řada hokejových plexi Hejduk EVO PRO s prozatím třemi produkty: Hejduk EVO PRO X, Hejduk EVO PRO XL a Hejduk EVO PRO 9.

Související produkty

V zásadě jsou všechny tři plexi velmi podobná, všechny obsahují speciální vrstvu proti mlžení a poškrábání, sadu šroubků k jednoduchému uchycení, čistící roztok a hadřík a černou krytku šroubů. Samotná krytka šroubků je něco, co mě velmi zaujalo. Černou krytku, která je součástí balení, je možné použít, nebo si přikoupit jednu ze tří dostupných barev, která vám bude sedět. Jako bonus si též můžete nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým!

Jak jsem již psal výše, všechna plexi jsou si velmi podobné, proto zde uvedu hlavní rozdíl, tedy rozměr samotného plexi.

Plexi Hejduk EVO PRO X – Výška ve středu 7,5 cm, nejvyšší bod 7,5cm

Plexi Hejduk EVO PRO XL – Výška ve středu 8 cm, nejvyšší bod 8 cm.

Plexi Hejduk EVO PRO 9 – Výška ve středu 7 cm, nejvyšší bod 8cm

Pokud si stejně jako já ujíždíte na drobnostech, budou se vám nová plexi Hejduk EVO PRO líbit.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *