Nová značka na našem e-shopu – Winnwell

Také rádi zkoušíte nové hokejové značky? My tedy ano a proto jsme se stali partnery hokejové značky Winnwell. Každý rok vybíráme značky, se kterými budeme spolupracovat, porovnáváme ceny a kvalitu, abychom Vám našim zákazníkům mohli nabídnout co nejlepší ceny. V poslední době nás zaujala právě značka Winnwell, která se velmi rychle usazuje na našem trhu a my věříme,

Nová značka na našem e-shopu – Winnwell

nová hokejová značka

Také rádi zkoušíte nové hokejové značky? My tedy ano a proto jsme se stali partnery hokejové značky Winnwell. Každý rok vybíráme značky, se kterými budeme spolupracovat, porovnáváme ceny a kvalitu, abychom Vám našim zákazníkům mohli nabídnout co nejlepší ceny. V poslední době nás zaujala právě značka Winnwell, která se velmi rychle usazuje na našem trhu a my věříme, že si ji oblíbíte i vy.

V nabídce Winnwell je kompletní  hokejová výstroj od bruslí až po hokejové tašky. Některé části výstroje nás opravdu zaujali a tak jsme připravili krátké představení.

HOKEJKY WINNWELL

Kompozitové hokejky Winnwell jsou rozděleny do čtyř řad. Jednotlivé modely jsou sestupně řazeny od nejvyšší hokejky Winnwell Q9, dále hokejka Winnwell Q7,Winnwell Q5 a na závěr Winnwell Q3. Design všech holí je prakticky totožný, takže na první pohled nikdo nepozná, jakou řadu hokejky máte v rukou.

Vyberte si z nabídky hokejek

HOKEJOVÉ RUKAVICE WINNWELL

Velmi milým překvapením jsou rukavice Winnwell. Svým střihem i lehkostí se podobají oblíbeným rukavicím Warrior. V základním nabídce je velmi mnoho barevných variant v čemž oproti konkurenci jistě vyniká.  Oblíbený střih 4ROLL je označen jako Winnwell Classic 4ROLL. Základem každé rukavice je kvalitní dlaň. Prakticky na všech modelech rukavic je kvalitní dlaň s dvojitým krytím proti prodření. I když se jedná spíše o levné hokejové rukavice, mají kvalitu, kterou ocení nejeden hokejista.

HOKEJOVÉ TAŠKY WINNWELL

Hokejové tašky řešíme na našem blogu velmi často. Kombinaci kvalitních materiálů, lehkosti a dobré ceny je u tašek velmi těžké najít. Domnívám se, že u tašek Winnwell lze o ideálním kompromisu mluvit.  Kvalitní kolečka, pevný podvozek, systéme odvětrání a otvírání do U, to je jen zlomek kladných vlastností, které tašky nabízejí.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *