Bauer supreme m5 pro

Vybarvi se s Bauer M5 PRO

Už vás nebaví stále stejné barvy hokejek? Co se trochu odvázat? Brankářská hokejka Bauer Supreme M5PRO je jako jedna z mále holí pro brankáře k dispozici v několika barevných variantách. Tato hůl je sice z kolekce 2022, ale díky novým barevným variantám bude v prodeji i v následující sezóně. V čem je Bauer M5 PRO

Vybarvi se s Bauer M5 PRO

Už vás nebaví stále stejné barvy hokejek? Co se trochu odvázat? Brankářská hokejka Bauer Supreme M5PRO je jako jedna z mále holí pro brankáře k dispozici v několika barevných variantách. Tato hůl je sice z kolekce 2022, ale díky novým barevným variantám bude v prodeji i v následující sezóně. V čem je Bauer M5 PRO zajímavá?

Odolnost, vyváženost, kontrola

Brankářská hokejka Bauer M5PRO je určena pro brankáře na poloprofesionální a profesionální úrovni a je vyráběna ve velikostech Int a Sr. Tento model by se dal definovat třemi slovy: Odolnost, vyváženost, kontrola. Hůl navazuje na oblíbený model Bauer Supreme S3 PRO, ze kterého si zachoval čepel Textreme a ergonomický tvar pádla. V čepeli bylo nově upraveno pěnové jádro Aerofoam Bridge Blade Core, díky čemuž došlo k celkovému odlehčení hole.

Tvar pádla (ERGO-Paddle) bude vyhovovat brankářům, kteří chtějí mít větší kontrolu nad holí při rozehrávce, či směřování vystřelených puků. Přemýšlíte-li o změně hole, či jen chcete sladit barvu se svým týmem, pouvažujte o Bauer M5PRO. Je z čeho vybírat.

Aktuálně se můžete těšit na barvy: Maroon, Green, Navy, Orange, Metalic, Silver a Sport gold.

Související produkty

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *