Warrior alpha one

Warrior představil novou dětskou helmu Alpha One Combo

Nová dětská hokejová helma Warrior Alpha One Combo je novinkou, která přichází na Americký trh. Helma je konstruována pro maximální ochranu se zachováním nízké hmotnosti tak, aby to zcela vyhovovalo nejmenším hráčům. V helmě najdeme stejné prvky, jako je tomu u seniorského modelu, o kterém jsem již psal v dřívějším článku. Dětská helma s nastavitelnou velikostí Dětská

Warrior představil novou dětskou helmu Alpha One Combo

Nová dětská hokejová helma Warrior Alpha One Combo je novinkou, která přichází na Americký trh. Helma je konstruována pro maximální ochranu se zachováním nízké hmotnosti tak, aby to zcela vyhovovalo nejmenším hráčům. V helmě najdeme stejné prvky, jako je tomu u seniorského modelu, o kterém jsem již psal v dřívějším článku.

Dětská helma s nastavitelnou velikostí

Dětská helma Warrior je nabízena v jedné univerzální dětské velikosti, kterou je možné uzpůsobit na hlavu dítěte pomocí kolečka za zadní straně helmy. Pokud budete chtít pro své dítě helmu v barvě daného klubu, nejspíš vás zklamu. Warrior Alpha one Youth je vyráběna pouze v černé a růžové variantě.

Helma splňuje bezpečnostní certifikáty HEEC i CSA. Mrkněte, jak se helma testovala. Testování helmy Warrior

Každopádně i tak hodnotím velmi pozitivně krok Warrioru vyrobit kvalitní dětskou hokejovou helmu. Otázkou zní, jaká bude její cenovka.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *