recenze Warrior Covert RS PRO

Sezóna se kvapem blíží a tak k nám přichází jedna novinka za druhou. Nejinak je tomu i u Warrioru, který vyrukoval s novou PRO helmou Warrior Covert RS PRO. Nejnovější přírůstek Covert RS PRO (navazující na oblíbené helmy Covert PX+) má tradiční dvoudílnou konstrukci, která se pyšní vysokou mírou ochrany, novým designovým tvarem a vysokým komfortem.

Ten je mimo jiné zajištěn chladícími ventily ( COOLING VENTS), které řídí proudění vzduchu skrz helmu. Vnitřní vložka IMPAX v helmě nabízí pohodlné usazení helmy na hlavě a skvěle chrání proti nárazům. SNAP FLATS je již tradičním systémem, díky kterému upravíte velikost helmy bez nutnosti využití nářadí. Jelikož se jedná o čerstvou novinku, je k dispozici jen velmi málo informací, ale nebojte se, brzy zde najdete kompletní recenzi helmy Warrior Covert RS PRO.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.