recenze Warrior Covert RS PRO

Warrior představil novou helmu Warrior Covert RS PRO

Sezóna se kvapem blíží a tak k nám přichází jedna novinka za druhou. Nejinak je tomu i u Warrioru, který vyrukoval s novou PRO helmou Warrior Covert RS PRO. Nejnovější přírůstek Covert RS PRO (navazující na oblíbené helmy Covert PX+) má tradiční dvoudílnou konstrukci, která se pyšní vysokou mírou ochrany, novým designovým tvarem a vysokým

Warrior představil novou helmu Warrior Covert RS PRO

recenze Warrior Covert RS PRO

Sezóna se kvapem blíží a tak k nám přichází jedna novinka za druhou. Nejinak je tomu i u Warrioru, který vyrukoval s novou PRO helmou Warrior Covert RS PRO. Nejnovější přírůstek Covert RS PRO (navazující na oblíbené helmy Covert PX+) má tradiční dvoudílnou konstrukci, která se pyšní vysokou mírou ochrany, novým designovým tvarem a vysokým komfortem.

Ten je mimo jiné zajištěn chladícími ventily ( COOLING VENTS), které řídí proudění vzduchu skrz helmu. Vnitřní vložka IMPAX v helmě nabízí pohodlné usazení helmy na hlavě a skvěle chrání proti nárazům. SNAP FLATS je již tradičním systémem, díky kterému upravíte velikost helmy bez nutnosti využití nářadí. Jelikož se jedná o čerstvou novinku, je k dispozici jen velmi málo informací, ale nebojte se, brzy zde najdete kompletní recenzi helmy Warrior Covert RS PRO.

Vyberte si z nabídky helem

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *