Páska na hokejku je jistě nejvíce namáhaným materiálem, který je třeba pravidelně obměňovat. Kvalitní omotání hokejky přispívá k lepší a citlivější práci s hokejkou. I když se nejedná zrovna o drahou část hokejistovi výbavy, utratíte za ní během sezóny mnoho peněz.

 

Hokejové pásky v akci

Každá úspora se počítá a tak jsme velmi rádi, že vám nyní můžeme nabídnout akci, kterou si pro čtenáře našeho blogu připravil web hokejova-paska.cz. Akce je časově omezená a tak není radno vyčkávat.

Pro všechny čtenáře Hokejman je připravená sleva 20% na všechny hokejové pásky! Stačí jít na web www.hokejova-paska.cz a zadat kód CZTAPE20 v košíku. Sleva se vám automaticky načte. Akce platí pouze do 29.2.2020 23:59.

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.