Chrániče holení Warrior HD1

Další, nikoliv poslední novinkou z dílny návrhářů Warrior, jsou chrániče holení Warrior HD1. Podobně jako ostatní hokejová výstroj jsou holeně Warrior navrženy pro maximální bezpečí hráče a jeho mobilitu na ledě. Černo-červené designové provedení  zaujme na první pohled a brzy Vám bude líto, že jsou tyto chrániče holení schovány pod štulpnami. Chrániče holení Warrio HD1 obsahují speciální technologii „Inteligent Cap“, která slouží jako multiochrana proti nárazu.

Chrániče holení Warrior HD1

Další, nikoliv poslední novinkou z dílny návrhářů Warrior, jsou chrániče holení Warrior HD1. Podobně jako ostatní hokejová výstroj jsou holeně Warrior navrženy pro maximální bezpečí hráče a jeho mobilitu na ledě. Černo-červené designové provedení  zaujme na první pohled a brzy Vám bude líto, že jsou tyto chrániče holení schovány pod štulpnami.

Chrániče holení Warrio HD1 obsahují speciální technologii „Inteligent Cap“, která slouží jako multiochrana proti nárazu. Díky flexibilnímu designu a tvaru chrániče holení, je snížena kontaktní plocha pro náraz a tím snižuje tlak a riziko zranění. Díky odstranění plastových výztuh a nové pěně uvnitř chrániče, zůstávají holeně velmi lehké i při vysoké odolnosti.

Ochrana kolene je navýšena ve spodní části kolene, kde je chránič protažen až do boků kolene. Vaše lýtko bude taktéž v bezpečí. Zadní stranu chrániče holení tvoří zapínací lýtkový chránič pro úplnou ochranu vaší nohy.

 

 

Vnitřek chrániče je „vystlán“ jasně žlutou vložkou Polygiene s Wartech složkou, která odvádí pot a  udržuje holeně v suchu. Taktéž bojuje proti zápachu a bakteriím. I po delší době používání bude Váš chránič svěží. Odjímatelnou vložku uvnitř chrániče můžete kdykoliv hodit do pračky a bude jako nová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení:

+ mobilita

+ ochrana

+ odvod potu

+ nízká váha

+ upínací systém

 

– cena

 

Důležité informace:

 

Barva: černo-červená

Velikosti: SR, INT, JR

Doporučená cena:  3699Kč

 

Holeně Warrior již nejsou v naší nabídce. Můžete si vybrat jiné zde: chrániče holení 

Autor: Tobi