Holeně RBK 5K

Chrániče holení Reebok 5K jsou jedny z nejžádanějších holenních chráničů mezi poloprofesionálními hráči. Jedinečná anatomická konstrukce chráničů v kombinaci s patentovanými konstrukčními technologiemi JDP, ASD, HYPER-X tvoří dokonalý ochranný prvek. Díky jedinečnému anatomickému tvaru se chrániče dělí na levou a pravou nohu. Kolenní výlisek je tvořen technologií JDP, kdy plast v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou

Holeně RBK 5K

Chrániče holení Reebok 5K jsou jedny z nejžádanějších holenních chráničů mezi poloprofesionálními hráči. Jedinečná anatomická konstrukce chráničů v kombinaci s patentovanými konstrukčními technologiemi JDP, ASD, HYPER-X tvoří dokonalý ochranný prvek.

Díky jedinečnému anatomickému tvaru se chrániče dělí na levou a pravou nohu. Kolenní výlisek je tvořen technologií JDP, kdy plast v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou velmi dobře tlumí nárazy na koleno. Velmi dobře je také řešena ochrana kolena z bočních stran. Pro vyšší ochranu a komfort jsou holeně opatřeny odnímatelným chráničem lýtka s plastovou výztuhou. Chrániče se k noze upevňují pomocí tří odnímatelných pásků na suchý zip. Pro snadné uchycení holení k noze také slouží tzv. TAPE CHANEL, který je umístěn pod kolenem a slouží k přitažení chrániče pomocí speciální ( viz. sekce doplňky ) pružné pásky k noze.