Holeně Warrior Dynasty HD1

Další, nikoliv poslední novinkou z dílny návrhářů Warrior, jsou chrániče holení Warrior HD1. Podobně jako ostatní hokejová výstroj jsou holeně Warrior navrženy pro maximální bezpečí hráče a jeho mobilitu na ledě. Černo-červené designové provedení  zaujme na první pohled a brzy Vám bude líto, že jsou tyto chrániče holení schovány pod štulpnami.  Chrániče holení Warrio HD1 obsahují speciální technologii

Holeně Warrior Dynasty HD1

Další, nikoliv poslední novinkou z dílny návrhářů Warrior, jsou chrániče holení Warrior HD1. Podobně jako ostatní hokejová výstroj jsou holeně Warrior navrženy pro maximální bezpečí hráče a jeho mobilitu na ledě. Černo-červené designové provedení  zaujme na první pohled a brzy Vám bude líto, že jsou tyto chrániče holení schovány pod štulpnami.

 Chrániče holení Warrio HD1 obsahují speciální technologii „Inteligent Cap“, která slouží jako multiochrana proti nárazu. Díky flexibilnímu designu a tvaru chrániče holení, je snížena kontaktní plocha pro náraz a tím snižuje tlak a riziko zranění. Díky odstranění plastových výztuh a nové pěně uvnitř chrániče, zůstávají holeně velmi lehké i při vysoké odolnosti.

 

Ochrana kolene je navýšena ve spodní části kolene, kde je chránič protažen až do boků kolene. Vaše lýtko bude taktéž v bezpečí. Zadní stranu chrániče holení tvoří zapínací lýtkový chránič pro úplnou ochranu vaší nohy.

 

 

Vnitřek chrániče je „vystlán“ jasně žlutou vložkou Polygiene s Wartech složkou, která odvádí pot a  udržuje holeně v suchu. Taktéž bojuje proti zápachu a bakteriím. I po delší době používání bude Váš chránič svěží. Odjímatelnou vložku uvnitř chrániče můžete kdykoliv hodit do pračky a bude jako nová.

 

 

Holeně Warrior HD1

 

 

 

Hodnocení:

 

+ mobilita

+ ochrana

+ odvod potu

+ nízká váha

+ upínací systém

 

– cena

 

 

Důležité informace:

 

Barva: černo-červená

Velikosti: SR, INT, JR