Co je práskačka?

Práskačka je jedno z velmi používaných slov v hokejovém slovníku. I když by se na první pohled mohlo zdát, že se jedná o člověka, který na vás donáší, v hokejové slangu je práskačka něco mnohem jednoduššího. Páska na holeně Práskačka je hokejová páska na holeně. Její název je odvozen od typického zvuku praskání odlepujícího se

Co je práskačka?

práskačka na holeně

Práskačka je jedno z velmi používaných slov v hokejovém slovníku. I když by se na první pohled mohlo zdát, že se jedná o člověka, který na vás donáší, v hokejové slangu je práskačka něco mnohem jednoduššího.

Páska na holeně

Práskačka je hokejová páska na holeně. Její název je odvozen od typického zvuku praskání odlepujícího se lepidla při odvíjení pásky. Dříve byla tato páska dostupná pouze v průhledné, nebo hnědé variantě, avšak dnes je možné najít v hokejových obchodech pásky s potiskem, logy klubů, výrobců hokejové výstroje, nebo oblíbených motivů.

V posledních letech jsou práskačky vytlačovány modernějšími kanadskými páskami, které jsou výrazně pevnější a tak k jejich použití nemusíte vymotávat takové množství, jako u běžné práskačky.

Související produkty

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *