FOR DRY – likvidátor zápachu z hokejové výstroje

V jednom ze svých starších článků jsem představoval značku FOR DRY a její vysoušeč s ozónem. Druhým produktem, který jej ideálně doplňuje, je likvidátor zápachu FOR DRY. Boj proti bakteriím je jednou nekončící epizodou a tak jsem rád, že je na trhu další bojovník. Pojďme si ho představit. Sprej FOR DRY je určen ke každodenní

FOR DRY – likvidátor zápachu z hokejové výstroje

vysoušeč na brusle

V jednom ze svých starších článků jsem představoval značku FOR DRY a její vysoušeč s ozónem. Druhým produktem, který jej ideálně doplňuje, je likvidátor zápachu FOR DRY. Boj proti bakteriím je jednou nekončící epizodou a tak jsem rád, že je na trhu další bojovník. Pojďme si ho představit.

Sprej FOR DRY je určen ke každodenní péči o hokejovou výstroj. Ano, uznávám, že starat se denně o hokejovou výstroj není v popisu práce většiny hokejistů. Pokud tedy hned ze startu vyloučíme denní použití, můžeme přejít k samotné aplikaci. Likvidátor zápachu nastříkejte na vnitřní stranu výstroje a nechejte působit. Osobně se snažím výstroj postříkat při rozvěšování po tréninku. Nastříkanou tekutinu nechte působit až do úplného vyschnutí. Na povrchu výstroje vznikne polymerová vrstva, která bojuje proti mikroorganizmům, zápachu, plísním, zastavuje kvasinkový proces a hlavně výstroj desinfikuje. Pokud máte obavy, jak bude reagovat vaše kůže, nemusíte se bát. Přípravek neobsahuje chlór, ani alkohol. Je tedy šetrný k materiálům a vhodný pro alergiky.

Péče o hokejovou výstroj

Osobně sprej používám něco málo přes rok a jsem vcelku spokojen. Na starší kousky výstroje jsem musel stříkat pravidelně cca dva týdny, než se zažraná špína a smrad uvolnili, ale nyní již nastříkávám jen jednou týdně. Doporučuji přípravek zejména do bruslí a na rukavice, kde je koncentrace bakterií velká a je třeba pravidelně likvidovat.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *