Hokejky Warrior – Warrior Starskie

Psal se rok 2005 a jako vůbec první spatřila světlo světa hokejka Warrior Starskie. V té době nikomu známé značce se podařilo nalákat zvučná hokejová jména jako Kris Draper, nebo Patrik Eliáš a tak se Warrior začal pomalu roztahovat na hokejovém trhu. Vyberte si z nabídky hokejek Hokejka Warrior Starskie Hokejka Warrior Starskie byla vytvořena

Hokejky Warrior – Warrior Starskie

Psal se rok 2005 a jako vůbec první spatřila světlo světa hokejka Warrior Starskie. V té době nikomu známé značce se podařilo nalákat zvučná hokejová jména jako Kris Draper, nebo Patrik Eliáš a tak se Warrior začal pomalu roztahovat na hokejovém trhu.

Vyberte si z nabídky hokejek

Hokejka Warrior Starskie

Hokejka Warrior Starskie byla vytvořena tzv. metodou One Piece tedy tepelně spojeným shaftem s grafitovou čepelí, poskytující dokonalou odezvu a trvanlivost. Bezproblémový přenos energií a v té době neskutečně odlehčená konstrukce s hmotností 425 gramů, dala tato hůl jasně najevo, že do hry vstoupil nový hráč…

První design hole byl proveden v tmavě červené barvě s dnes už typickými pruhy a bílým nápisem pro Warrior. I když výroba holí v prvním roce probíhala pouze pro profi hráče, tedy jen Custom hokejky (mírovky), bylo ještě před koncem roku rozhodnuto o sériové výrobě hole, díky velkému zájmu obchodů a hráčů.

Tím končí rok 2005, který by se dal označit jako Warrior start. Dnes už víme, že byl více než úspěšný. Další díl, z roku 2006 bude co se do produktů mnohem obsáhlejší a uvidíte v něm i hokejky Warrior, které se dostali i na náš trh.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *