Díky našim recenzím máme přehled, co se na našem malém českém trhu nejvíce prodává. Díky tomu můžeme nyní vyhlásit nejprodávanější hokejky za rok 2018. Které to jsou?

 

Hokejka CCM Ribcore 64k

O kompozitové hokejce CCM Ribcore 64K jste si již na našem blogu mohli přečíst. Hůl je na trhu od sezóny 2017/2018 a jedná se o poloprofesionální model hokejky s low kick profilem.

>Do obchodu<


Hokejka CCM Super Tacks 2.0

Hůl CCM Super Tacks 2.0 je druhou novinkou sezóny 2017/2018 a představuje se jako zástupce profi holí s vyšší cenovkou. I tak se během relativně krátké chvíle dokázala prodrat mezi nejprodávanější hole na internetu.

>Do obchodu<


Hokejka Fischer W150

Mezi nejlepší pětku se dostal i jeden zástupce Fischer Hockey. Hokejka Fischer W150 je prvním zástupcem dřevěných hokejek a svou chvíli slávy si užila zejména v období vánoc. Hůl se však těší i velké oblibě mezi hokejbalisty, takže ji často vídáme v závěsu za špičkou každý měsíc.

>Do obchodu< 


Hokejka Bauer Supreme S170

Mezi naší špičku v prodejnosti za rok 2018 se dostal i zástupce Baueru. Hokejka Bauer Supreme S170 je modelem sezóny 2017/2018 a určením pro profesionální hráče. Hůl obsahuje ty nejlepší technologie, co Bauer nyní nabízí.

>Do obchodu< 


Hokejka CCM Ultimate

Druhým a zároveň posledním zástupcem dřevěných holí, je hokejka CCM Ultimate. Jednoduchá hůl pro běžné hraní, za velmi nízkou cenu. Nejspíš právě proto je tento starý model stále tak oblíbený.

>Do obchodu< 


 

 

 

Kdo se do TOP 5  nevešel? Pomineme-li menší značky, bylo pro nás velkým překvapením, že žádné hokejky Warrior nebyly ani v TOP 10. Čím to je? Přijdou vám tyto hole cenově nedostupné, nedostatečně kvalitní, nebo nějaký jiný důvod?

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.