V minulém článku jsme se věnovali nejprodávanějším hokejovým bruslím. Dnes se zaměříme na bruslaře, kteří na ledu tráví svůj čas jen minimálně.

Rozdíly mezi bruslemi

Zimní brusle se od hokejových liší několika zásadními věcmi. Za prvé je to cena. Běžné brusle mají výrazně nižší cenovku, a jsou dostupné i ve všeobecných sportovních obchodech. Výrazným rozdílem mezi zimními a hokejovými bruslemi je ochrana. Ochranou je myšlen systém mnoha prvků, které chrání nohu hokejisty proti nárazům od puku. Takovou ochranu běžný bruslař nepotřebuje. Kromě ochrany nalézáme rozdíly také v systému zapínání, použitých materiálech a v neposlední řadě kvalitě ocelových nožů. Jaké jsou tedy TOP zimní brusle roku 2019?

TOP zimní brusle 2019

Brusle Tempish Dream Lady

dámské brusle Tempish Dream Lady

Překvapivě první příčku obsadily dámské brusle. Tyto elegantní dámské brusle v klasickém bílém provedení snad nikdy nevyjdou z módy. Vnější část je tvořena silným PVC materiálem, který je velmi odolný. O vnitřní pohodlí se postará anatomická bandáž s pamětí. To vše na ocelových nožích značky Tempish.

>>Brusle Tempish Lady<<

Brusle Worker Kira

zimní brusle Worker Kira

Na druhém místě se v roce 2018 umístily brusle Worker Kira. Tento model dětských zimních bruslí jsou typickým představitelem „přeskáčových“ bruslí, které jsou ideální pro rychlé nazutí a vyzutí. Zimní brusle Worker mají nastavitelnou velikost a dokáží unést váhu až 65 kg. Pokud tedy vybíráte brusle na bruslení párkrát do roka, jistě máte favorita.

>>Brusle Worker Kira<< 

Brusle Tempish Verso ICE

brusle tempish RS VERSO ICE

Třetí místo opanuje opět značka Tempish. Jejich model dětských bruslí Tempish Verso ICE je nabízen ve variantě pro dívky a chlapce. Brusle umožňuje zvětšení o 3 velikosti a kombinuje přezkové a tkaničkové vázání. Měkká rychleschnoucí stélka udrží nohu v teple i při vysokých mrazech.

>>Brusle Tempish RS VERSO ICE<<  

Brusle Tempish Vancover Lady

zimní brusle tempish

Pomyslné bramborové umístění mají brusle Tempish Vancover Lady. Tyto dámské brusle jsou alternativou, pro bruslařky, které nechtějí typické modely „kraso“ bruslí se zoubky. Rezistentní PVC zajišťuje vysokou pevnost boty. Brusle jsou osazeny noži TEMPISH 7000 carbon steel a vázání je pomocí tkaniček.

>>Tempish Vancouver Lady<< 

Brusle Tempish Giulia Lady

I v případě pátého místa zůstaneme u žen. Brusle Tempish Giulia Lady jsou dalšími představiteli bruslařské klasiky. Bíle dámské brusle s vnitřním kožíškem a pevným skeletem nepustí zimu do brusle. Tempish Giulia Lady je novou variantou zimních bruslí pro ženy a je více než jasné, že mezi prodejci i zákazníky půjde její hvězda nahoru.

>>Brusle Tempish Giulia Lady<<

 

Jak můžete vidět, značka Tempish doslova dominuje v oblíbenosti zimních bruslí.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.