PÁSKA NA KONCOVKU HOLE – GRIP

Doba, kdy platilo, že páska na hokejku je jen jedna a tou si omotáte komplet hůl, je už dávno pryč. Dnes je třeba dělit pásky do několika kategorií – klasické trhací pásky na hokejku, netrhací- silonové pásky na hokejku, nálepky na čepel – Bladetape, nebo pásky na koncovku hole – Grip. Označení Grip většina z nás zná ve spojení

PÁSKA NA KONCOVKU HOLE – GRIP

Doba, kdy platilo, že páska na hokejku je jen jedna a tou si omotáte komplet hůl, je už dávno pryč. Dnes je třeba dělit pásky do několika kategorií – klasické trhací pásky na hokejku, netrhací- silonové pásky na hokejku, nálepky na čepel – Bladetape, nebo pásky na koncovku hole – Grip.

páska na koncovku grip

Označení Grip většina z nás zná ve spojení s povrchem hokejek. Označení u pásek –  Grip, má velmi podobné vysvětlení vlastností. Hokejové pásky Grip jsou speciálním druhem pásek s měkčí strukturou, která komfortně padne do dlaně hokejové rukavice. Díky struktuře dokáže páska eliminovat drobné vibrace, které jdou do hole při nahrávce, nebo střelbě.

Gripové pásky na koncovku mají vyšší přilnavost a tak nedochází k proklouzávání hole v rukavici. Pokročilá formula lepidla skvěle drží u sebe i při častém používání. Pro hráče, kteří inklinují k barevným variantám, je tu dobrá zpráva. Pásky na koncovku Grip jsou k dodání ve více barevných variantách v našem e-shopu.

páska na koncovku grip_1