Rozdíl mezi Warrior Swagger LT a Swagger ST

V letošním roce přišla značka Warrior s novými verzemi hokejek Swagger. Dříve než se regály obchodů naplní těmito holemi, přečtěte si naši recenzi. Hokejky Swagger (dříve Montreal) je to, co každý gólman dobře zná a co už určitě někdy v ruce měl. Název Swagger v sobě skrývá hodnoty značky, které brankáři ocení: jsou odolné / stabilní a na první pohled působí jako profesionálně důvěryhodný produkt.

Rozdíl mezi Warrior Swagger LT a Swagger ST

V letošním roce přišla značka Warrior s novými verzemi hokejek Swagger. Dříve než se regály obchodů naplní těmito holemi, přečtěte si naši recenzi.

Hokejky Swagger (dříve Montreal) je to, co každý gólman dobře zná a co už určitě někdy v ruce měl. Název Swagger v sobě skrývá hodnoty značky, které brankáři ocení: jsou odolné / stabilní a na první pohled působí jako profesionálně důvěryhodný produkt.

Vyberte si z nabídky brankářských hokejek

WARRIOR SWAGGER NABÍZÍ HOLE PRO DVĚ KATEGORIE BRANKÁŘŮ

BRANKÁŘE VYŽADUJÍCÍ LEHKÉ HOLE:

Tento brankář hledá lehkou, tenkou hůl, se kterou může střílet a zpracovávat puk velmi rychle přičemž mu hokejka zůstane odolná.

BRANKÁŘ VYŽADUJÍCÍ VYVÁŽENOU/ STABILNÍ HŮL:

Tento brankář hledá odolnou, vyváženou hůl. Zvládne, tvrdé a těžké rány a dokáže absorbovat rány bez prasknutí.

Brankáře vyžadující lehké hole= Swagger LT

Brankář vyžadující vyváženou/stabilní hůl = Swagger ST

V rámci těchto dvou typů brankářek, je můžeme rozdělit na „Pro“ a „základní“ verzi. Verze Swagger LT by se dala označit jako PRO hokejka, díky své unikátní uhlíkové konstrukci. Oproti tomu verze Swagger ST je její levnější varianta v laminátovém provedení určena pro tradiční sortu brankářů.

Samotným holím se budeme věnovat v dalším článku, kde podrobně rozebereme jednotlivé přednosti a technologie brankářské hokejky Swagger LT a Swagger ST.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *