Hokejka Bauer Vapor HyperLite je extratřídou mezi současnými hokejkami. Jde o nejlehčí hůl od Baueru, její hmotnost se v porovnání s modelem FlyLite, dosavadním rekordmanem, povedlo snížit o 5 gramů.

Srovnání cen:

BAUER VAPOR HYPERLITE SR nyní od Kč -
BAUER VAPOR HYPERLITE INT nyní od Kč -
BAUER VAPOR HYPERLITE JR nyní od Kč -

Kde koupit:

Info o hokejce

ZnačkaBauer
KategorieHokejky
Sezóna2021/2022
Modelová řada Vapor
Návaznost FlyLite / 1X LITE / 1X / APX2 / APX
Výkonnostní třída hráče Profesionální hokej
Povrch holeTacky Grip
Kick point Low Kick
KonstrukceMonoComp One-Piece
Hmotnost385 gramů (SR 85 flex)

Hůl Bauer S21 Vapor Hyperlite

Hokejka Bauer Vapor Hyperlite je špičkový model, který by neměl chybět ve výbavě žádného profesionálního ani poloprofesionálního hráče, protože kromě ultralehké váhy dostal do vínku i řadu dalších technologických zlepšováků. Výrobce tentokrát kladl důraz na ještě lepší vyvážení hole, a tak se HyperLite stala nejlépe vyváženou hokejkou z řady Vapor. Navzdory dalšímu snížení hmotnosti je čepel o 20 % odolnější než předchozí model, u shaftu odolnost vzrostla o 5 %. Toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky.

Hokejka Bauer HyperLite je zároveň vyrobená tak, aby hráčům maximálně usnadnila střelbu. Oproti modelu FlyLite má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji. Zkrátka a jednoduše: pokud si Vapor HyperLite pořídíte, brankáři budou mít zase o kus větší potíže se zastavováním vašich střel.

Hůl Bauer Vapor Hyperlite je to nej, co můžete v rámci řady Vapor sehnat. Rychlá rekce hole při střele, skvělé vyvážení a hmotnost pod 400 gramů, to je už něco. Pokud si můžete dovolit profi hůl s vyšší cenovkou, rozhodně bych o Hyperlite přemýšlel.

Hokejman.cz