Hokejka Bauer Vapor X 3.7 je bezkonkurenční model ve své cenové kategorii. Hůl je  napěchovaná spoustou technologií, o kterých si jiné levnější hole mohou nechat jen zdát.

Srovnání cen:

BAUER VAPOR X3.7 SR nyní od Kč -
BAUER VAPOR X3.7 INT nyní od Kč -
BAUER VAPOR X3.7 JR nyní od Kč -

Kde koupit:

Info o hokejce

ZnačkaBauer
KategorieHokejky
Sezóna2021/2022
Modelová řada Vapor
Návaznost X2.7 / X700 / X80 / X4.0
Výkonnostní třída hráče Poloprofesionální hokej
Povrch holeTacky Grip
Kick point Low Kick
KonstrukceHP Mold Two-Piece
Hmotnost450 gramů (85 flex)

Hůl Bauer S21 Vapor X3.7

Hokejka Bauer Vapor X 3.7 skvěle poslouží jak profíkům, tak hokejistům hrajícím jednou nebo dvakrát týdně pro zábavu. Tento model je proto skvělá volba, pokud patříte k hobby hráčům a chcete se výbavou přiblížit hokejové elitě.

K největším přednostem hokejky se řadí její nižší hmotnost oproti modelům Vapor z předchozích let. Zároveň je o 12 % odolnější proti nárazům, především na citlivých místech shaftu. S Vaporem X 3.7 navíc bleskově nabijete na střelu, takže budete pro brankáře větší hrozbou než kdykoliv předtím. Shaft je na čepel nově napojený metodou HP Mold, což přináší konzistentní pocit při držení puku. Z technických vylepšení oceníte také krček hokejky XE Taper a celkový optimální balanc hole. 

Hůl Bauer Vapor X3.7 je jednoduchá hůl, pro širší spektrum hráčů, zejména díky dostupné ceně a použitým materiálům. Rychlá reakce při přenosu energie přidá do vašich střel dynamiku.

Hokejman.cz