V předchozích článcích jsme představili některé hokejové školy, či speciální hokejové kempy určené pro děti. V tomto článku se zaměříme na dospělé hobby hokejisty. V prostorách tréninkové haly, vedle extraligové haly hokejistů Komety, pravidelně funguje trenér Radko Křivinka, se svým projektem Hobbyhokej. Projekt, který dává dohromady hobby hokejisty z celého okolí Brna.

Jak dlouho už hobby hokej funguje?

Hobby hokej letos začal již třetí sezónu svého fungování..

Jaké možnosti trénování nabízíte?

V naší nabídce toho máme opravdu mnoho:  jednodenní i vícedenní hokejové kempy, letní hokejovou školu, modelová utkání, přátelské turnaje, Individuální kondiční tréninky mimo led, nácvik střelby mimo led, nebo třeba odborné konzultace s trénováním. 

 

 Kolik stojí kempy/ tréninky?

Cena tréninku je 300 Kč, u kempů a turnajů jsou ceny určeny dle dané akce.

Co takový běžný kemp obsahuje?
Standardní rozsah hokejových kempů a škol u nás je 2x denně trénink led, 2x denně trénink mimo led, teoretická část, doplňkový program. Každý kemp je ovšem jiný, záleží na požadavcích hráčů.

 

Využíváte nějaká speciální tréninkové pomůcky? 

V tréninku se snažíme skloubit tradiční metody rozvoje dovedností s novými prvky. Mezi nové prvky v tréninku na ledě patří odporové padáky (bruslení), sweet hands (stickhandling), a další.. V tréninku mimo led poté bosu, sweet hands, slide board atd. 

Kolik trenérů v týmu působí?

V našem týmu pracuje 8 kvalifikovaných trenérů, s pestrou hráčskou i trenérskou kariérou. Dále speciální trenér brankářů a trenérka bruslení

Jaká je úroveň hráčů, hrajete nějaké zápasy?

Věnujeme se všem výkonnostním úrovním – od začátečníků po profesionály, proto organizujeme zápasy i turnaje, vždy pro vybranou výkonnostní úroveň.

Má kemp nějaké omezení?

Kempy, školy i tréninky jsou bez omezení, hráče si dělíme do menších skupin dle výkonnosti.

Co připravujete v nejbližší době?

Stále pořádáme hokejové tréninky v Brně a chystáme se na mezinárodní hokejový kemp pro hobby hokejisty v Bystřici nad Pernštejnem.