Hokejové kempy pro Hobby hokejisty

V předchozích článcích jsme představili některé hokejové školy, či speciální hokejové kempy určené pro děti. V tomto článku se zaměříme na dospělé hobby hokejisty. V prostorách tréninkové haly, vedle extraligové haly hokejistů Komety, pravidelně funguje trenér Radko Křivinka, se svým projektem Hobbyhokej. Projekt, který dává dohromady hobby hokejisty z celého okolí Brna. Jak dlouho už hobby hokej funguje? Hobby hokej letos začal

Hokejové kempy pro Hobby hokejisty

V předchozích článcích jsme představili některé hokejové školy, či speciální hokejové kempy určené pro děti. V tomto článku se zaměříme na dospělé hobby hokejisty. V prostorách tréninkové haly, vedle extraligové haly hokejistů Komety, pravidelně funguje trenér Radko Křivinka, se svým projektem Hobbyhokej. Projekt, který dává dohromady hobby hokejisty z celého okolí Brna.

Jak dlouho už hobby hokej funguje?

Hobby hokej letos začal již třetí sezónu svého fungování..

Jaké možnosti trénování nabízíte?

V naší nabídce toho máme opravdu mnoho:  jednodenní i vícedenní hokejové kempy, letní hokejovou školu, modelová utkání, přátelské turnaje, Individuální kondiční tréninky mimo led, nácvik střelby mimo led, nebo třeba odborné konzultace s trénováním. 

 Kolik stojí kempy/ tréninky?

Cena tréninku je 300 Kč, u kempů a turnajů jsou ceny určeny dle dané akce.

Co takový běžný kemp obsahuje?
Standardní rozsah hokejových kempů a škol u nás je 2x denně trénink led, 2x denně trénink mimo led, teoretická část, doplňkový program. Každý kemp je ovšem jiný, záleží na požadavcích hráčů.

Vše pro hokejisty

Využíváte nějaká speciální tréninkové pomůcky? 

V tréninku se snažíme skloubit tradiční metody rozvoje dovedností s novými prvky. Mezi nové prvky v tréninku na ledě patří odporové padáky (bruslení), sweet hands (stickhandling), a další.. V tréninku mimo led poté bosu, sweet hands, slide board atd. 

Kolik trenérů v týmu působí?

V našem týmu pracuje 8 kvalifikovaných trenérů, s pestrou hráčskou i trenérskou kariérou. Dále speciální trenér brankářů a trenérka bruslení

Jaká je úroveň hráčů, hrajete nějaké zápasy?

Věnujeme se všem výkonnostním úrovním – od začátečníků po profesionály, proto organizujeme zápasy i turnaje, vždy pro vybranou výkonnostní úroveň.

Má kemp nějaké omezení?

Kempy, školy i tréninky jsou bez omezení, hráče si dělíme do menších skupin dle výkonnosti.

Co připravujete v nejbližší době?

Stále pořádáme hokejové tréninky v Brně a chystáme se na mezinárodní hokejový kemp pro hobby hokejisty v Bystřici nad Pernštejnem.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *