nové brusle bauer vapor

Nové brusle Bauer Vapor 3X PRO jsou vlajkovou lodí kolekce Vapor 2022. Tento model v sobě snoubí nejmodernější materiály, zajímavý design a výbornou kvalitu, kterou poznáte již při prvním nazutí bruslí. Brusle Bauer Vapor jsou určeny pro hráče, kteří jsou hbití a preferují rychlou hru s častou akcelerací. Pokud je tedy váš styl bruslení plný náhlých změn směru a okamžitých zrychlení, můžete si být jistí, že Bauer Vapor 3X PRO vás posunou ještě o level výš. Model 3X PRO navazuje na model 2X PRO ze sezóny 2020 a je opět určen pro profesionální a nejnáročnější hráče.

 

-reklama-

Upravená podpora chodidla

Úpravou prošla oblast chodidla (Integrated Injected Facing), která poskytuje lepší stabilitu po stranách a dokonalou aretaci. Díky tomu dokáže maximalizovat odezvu při rychlých změnách směru.

Bauer Vapor 3X pro tvar paty

Lehká konstrukce boty

Brusle Bauer Vapor 3X Pro má velmi lehkou konstrukci (3D LASTED CURV COMPOSITE QUARTTER)  a je vysoce tvarovatelná na nohu hráče. Tato přizpůsobivost vám umožní zvýšit silový výkon při odrazu.

 

Asymetrická špička brusle

Díky analýze více než 1 000 000 skenů nohou hráčů získal Bauer data, na základě kterých upravil tvar špičky brusle. Úprava tvaru minimalizuje negativní prostor kolem prstů v brusli, což pozitivně působí na přenos energie při skluzu.

úprava nožů Bauer
Bauer Vapor 3X asymetrická pička

Perfektní Pulse SS nože

Bez kvalitních nožů nemůže mít brusle úspěch. Do modelu Bauer Vapor 3X Pro byly vybrány ocelové nože Pulse SS s tradiční povrchovou úpravou a 10´profilem. Nože je možné libovolně měnit.

Tabulka velikostí Bauer Vapor 3X PRO

tabulka velikostí Vapor bruslí

Brusle Bauer Vapor 3X PRO

 

Brusle Bauer Vapor 3X PRO si dozajista zaslouží vaší pozornost. Nejvíce bych pochválil úpravu špičky brusle a snahu o eliminaci volného místa, díky čemuž brusle lépe reaguje při změnách směru. Bohužel oproti zámoří u nás není možný výběr prvotních nožů a tak se budete muset spokojit s těmi, které na bruslích budou. Třeba se i my v budoucnu dočkáme této „vymoženosti“ .

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

1 komentář

  1. Richad42

    Ja si ted kupoval 2x pro za pulku ceny tak asi radeji zas pockam dva roky. Jinak by me zajimalo jak to fungovalo se souhlasem s pouzitim scanu nohy na prodejne…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *