nové hole bauer nexus 2022

Hokejky Bauer Nexus 2022 – poznejte historicky nejlehčí hole Bauer

Aktuální ikona značky Bauer David Pastrňák s novou holí Bauer Nexus Sync již nějakou dobu hraje, a i vy si jí nyní můžete pořídit. V půlce srpna byla do obchodů zavezena nová kolekce hokejek Nexus 2022 a my se na ně v tomto článku podíváme. Trend vylepšování hokejek se v posledních letech zaměřil zejména na snížení hmotnosti, odolnější čepel

Hokejky Bauer Nexus 2022 – poznejte historicky nejlehčí hole Bauer

nové hole bauer nexus 2022

Aktuální ikona značky Bauer David Pastrňák s novou holí Bauer Nexus Sync již nějakou dobu hraje, a i vy si jí nyní můžete pořídit. V půlce srpna byla do obchodů zavezena nová kolekce hokejek Nexus 2022 a my se na ně v tomto článku podíváme. Trend vylepšování hokejek se v posledních letech zaměřil zejména na snížení hmotnosti, odolnější čepel a maximální propojení citlivosti hráče s hokejkou. Ani hokejky Bauer Nexus 2022 se z tohoto trendu nevymanily, a tak jsme opět svědky tohoto posunu hokejek.

Hokejka Bauer Nexus Sync

Nejvyšší model sezóny 2022 Nexus Sync je určen k rukám profesionálních hokejistů. Letos je tu však jedna podstatná výjimka. Tento Top model je k dispozici nejen v seniorské velikosti, ale také v INT a JR. Pokud tedy máte doma malého profíka, letos si může přijít na své. Hokejka Bauer Nexus Sync navazuje na model 2021 – Bauer Nexus Geo. V seniorském provedení váží pouze 365 gramů a je tedy o 25 gramů lehčí. Z původního modelu byla zachována pouze čepel s pevným jádrem, které se velmi osvědčilo. V holi jsou použity nové technologie jako ACL 2.0, která pracuje se silnější vrstvou karbonu a technologie Connect Tech, která zvyšuje cit pro kotouč.

Vybrané hokejky Nexus

Hokejka Bauer Nexus E5 PRO

Druhým profi modelem je Hokejka Bauer Nexus E5 PRO, která má stejně jako Nexus Sync pětihranný shaft a se svými 390 gramy vyčnívá ve své kategorii. Shaft hole je vyroben ze speciální pěny s uhlíkovým můstkem v kick zóně, který zde dodává stabilitu a kontrolu při střelbě. Nový kabát dostalo jádro čepele, k jehož výrobě byla použitá technologie Dual Cell Bridge Core.

Hokejka Bauer Nexus E4

Třetím modelem je hokejka Bauer Nexus E4, která se řadí mezi poloprofesionální hole s prvky profi modelů. Lehká konstrukce hole z UD uhlíkového vlákna a pětistranný tvar shaftu zvyšuje přenášenou citlivost hole na puk. Čepel je vyrobena z lehké pěny s Dualcell technologií, která pracuje s úderovou zónou v čepeli. Hmotnost Bauer Nexus E4 je velmi příjemných 425 gramů.

Hokejka Bauer Nexus E3

Posledním modelem nové kolekce je hokejka Bauer Nexus E3. Zajímavostí je, že i tento nejnižší model má pětihranný shaft, což u loňské Nexus N37 nebylo. Shaft hole je vyroben z UD karbonu, což je lehký materiál s vysokou odolností. Seniorský model váží 450 gramů, což je sice velmi vzdálené top třídě, ale díky příznivější ceně lze jistě přimhouřit oči..

Dětská hokejka Bauer Nexus Performance

Letos se nezapomnělo ani na děti. V rámci nové kolekce holí nexus přibyla i jedna řada holí určených pro nejmenší. Hokejka Bauer Nexus Performance je vyrobena z 15K uhlíkového vlákna. Se střelbou pomáhá technologie Launch Flex, která je navržena speciálně pro juniorské model hokejek. Díky této technologii budou střely tvrdší a přesnější.

Vybírejte hokejky Bauer

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *