nové hole bauer nexus

Hokejky Bauer Nexus 2021-2022

Také se rádi jen tak procházíte hokejovým obchodem a nasáváte vůni novinek? Dnes se v tomto pomyslném obchodě zastavíme u nových holí Bauer Nexus z kolekce 2021/2022. V kolekci Nexus byla letos představena hned čtveřice hokejek. Pojďme si je představit. Hokejka Bauer Nexus 3N PRO Hokejka Bauer Nexus 3N PRO využívá technologií ER Spine Technology

Hokejky Bauer Nexus 2021-2022

nové hole bauer nexus

Také se rádi jen tak procházíte hokejovým obchodem a nasáváte vůni novinek? Dnes se v tomto pomyslném obchodě zastavíme u nových holí Bauer Nexus z kolekce 2021/2022. V kolekci Nexus byla letos představena hned čtveřice hokejek. Pojďme si je představit.

Hokejka Bauer Nexus 3N PRO

Hokejka Bauer Nexus 3N PRO využívá technologií ER Spine Technology a je navržena pro profesionální hráče. Hůl prošla celou řadou inovací, které ji posouvají o level výš.

Hůl Bauer Nexus 3N PRO

K rukám profesionálů náleží model s označením Bauer Nexus 3N PRO. Tato hokejka nese inovační technologii ER Spine. Tato technologie snižuje hmotnost a zároveň zajišťuje rychlejší přenos energie do čepele, což zrychluje střelbu. Pětihranný shaft je opravdovou zvláštností, která se vám při prvním uchycení nemusí zdát dobrá, ale opak je pravdou. Tento shaft si zamilujete. Díky změně geometrie shaftu bylo možné odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken čímž došlo k znásobení síly v reakčním bodě. Hůl má středový reakční bod – mid kick. Odlehčení se projevilo na celkové hmotnosti hole – model Nexus 3N PRO má v seniorském provedení pouhých 420 gramů! (stejně jako Bauer Vapor 3X PRO i Bauer Supreme 3S PRO). Těšit se můžete i na další vychytávky jako úprava vyvážení MaxBalance, zvýšení odolnosti čepele TeXtreme, či výrobu metodou one-piece HP Mold.

Hokejka Bauer Nexus 3N

Druhý nejvyšší model hole Nexus je Bauer Nexus 3N. Hůl je levnější variantou TOP modelu 3N PRO a liší se jen v několika detailech.

Vybrané modely Nexus

Hůl Bauer Nexus 3N

Hokejka Bauer Nexus 3N také využívá pětihranného shaftu s ER Spine technologii. Také zde tedy došlo k výraznému snížení hmotnosti díky redukci uhlíkových vláken v místě reakčního bodu ( Mid Kick point), který je pro řadu nexus typický. Hmotnost hole se díky redukci dostala na skvělých 435 gramů u seniorského modelu, což by měla být i nejnižší hmotnost hole v dané výkonnostní třídě (poloprofesionální).

Hokejka Bauer Nexus Geo

Hledáte hůl, která vás posune o level výš? A co takhle hned o pět? Nová hokejka Bauer Nexus Geo slibuje 5x víc – víc citu pro hru, víc lehkosti, víc kontroly, víc propružení. Co hůl doopravdy nabídne?

Hůl Bauer Nexus Geo

Hokejka Bauer Nexus Geo je nejvyšším modelem a slibuje 5x víc – víc citu pro hru, víc lehkosti, víc kontroly, víc propružení. Ultra lehká 395 gramů vážící hokejka s pětihranným shaftem a středním kick pointem, zaujme nejednoho profesionálního i poloprofesionálního hráče. Hlavním materiálem shaftu je Advanced Carbon Layering, což je velmi lehká karbonová směs. Pro vyztužení shaftu a proti protáčení je v holi speciální vrstva TeXtreme, která v kombinaci s pojivem Duraflex udrží správný směr při střele. Čepel je vyztužená pomocí Omnicore technologie, která bojuje proti vyměknutí.

Hokejka Bauer Nexus N37

Hokejka Bauer Nexus N37 je ideální volbou pro hráče, kteří hledají kvalitní hokejku za rozumnou cenu. V této cenové úrovni nenajdete lepší kombinaci váhy a výkonu hokejky.

Hůl Bauer Nexus N37

Z letošní kolekce 2021/2022 je hokejka Bauer Nexus N37 cenově nejlépe dostupná. S hmotností 460 gramů je oproti ostatním Nexuskám pozadu, nicméně se jedná o velmi odolnou hůl s pevnou konstrukcí, středovým reakčním bodem a pěnovým jádrem v čepeli, které snižuje vibrace v holi. Hůl je určena k rukám amatérských hráčů.

Osobně se mi velmi zalíbil nový tvar shaftu s pěti hranami. Pokud přejdete ten nezvyk, kdy nemáte v ruce klasický obdélníkový úchop, dostane se vám velmi zajímavý pocit nejen při práci s pukem, ale i při střele. Po chvilce si na úchop zvyknete a nebudete chtít jiný. Pokud je toto nový směr, kterým se Bauer vydal, nelze než říci : Super! Pokud není Nexus vaše oblíbená řada, můžete se mrknout na další novinky sezóny 2021/2022, např. hokejky Bauer Vapor 2021, nebo hole Bauer Supreme.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *