Sherwood project

Hokejky Sher-wood project

Značka SherWood byla v době dřevěných hokejek na vrcholu. Mnoho TOP světových hráčů hrálo na jejich holích a díky tomu i mnoho mladých talentů má tuto značku stále zafixovanou, jako značku, která umí dělat hokejky. Sher-wood však z našeho trhu na nějaký čas zmizel a na jeho místo se dostali jiní „dravci“. Jsem moc rád,

Hokejky Sher-wood project

Sherwood project

Značka SherWood byla v době dřevěných hokejek na vrcholu. Mnoho TOP světových hráčů hrálo na jejich holích a díky tomu i mnoho mladých talentů má tuto značku stále zafixovanou, jako značku, která umí dělat hokejky. Sher-wood však z našeho trhu na nějaký čas zmizel a na jeho místo se dostali jiní „dravci“. Jsem moc rád, že se v dnešním článku mohu podívat na novou řadu holí Sher-wood PROJECT.

Hokejky Sher-Wood jsou zpět!

Hokejky SherWood PROJECT jsou rozděleny do 4 tříd, které jsou číselně označeny od 9, tedy nejvyšší řady, po 5, což je nejnižší hůl v řadě, určena pro rekreační hokejisty. Pro nejmladší hokejisty je dále připravna hůl bez číselného označení – Sher-Wood PROJECT YTH.

Nejvyšší model PROJECT 9 váží 435 gramů a nabízí hráčům variabilní kick point (Shot Sensor), zesílený shaft i čepel, díky nové konstrukci karbonových vláken a také oblíbený texture grip. Shaft je modelován do čtverce.

Druhý nejvyšší model PROJECT 8 je na první pohled velmi těžko rozpoznatelný od 9. 450 gramů vážící hůl nabízí variablibní kick point a oproti vyššímu modelu má čepel z VRF.3 pěny, která je velmi pevná.

Třetí v řadě je model PROJECT 7. Tenrto již hobby model hokejky má skvělou hmotnost – 475 gramů, což jistě potěší ruce nejednoho hokejisty. Tato hůl je označena jako MID kick, tedy její reakční bod se nachází ve středu hokejky. Hůl má také VRF.3 pěnu v čepeli.

Poslední model PROJECT 5 jistě také není k zahození. Hůl váží 535 gramů a má také Mid Kick reakční bod. Hůl je uzpůsobena na tvrdší hru, zejména v shaftu.

Vyberte si z nabídky TOP holí

Všechny modely jsou jak v seniorském, tak juniorském provedení. Podle prvních informací budou hole cenově velmi přístupné, proto se již velmi těším na první ohlasy.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Hokejky Sher-wood project“

  1. Sam avatar
    Sam

    kdo s nima jeste z profiku hraje? Pleky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *