Nová řada bruslí Graf PEAKSPEED

Brusle Graf mám ve velké oblibě. Pro mnoho hráčů jsou velkou neznámou, ale pro ty znalé, kteří již „Grafky“ okusili, jistě nemusím vysvětlovat, jaké pohodlí a kvalitu nabízejí. Jednou z věcí, proč mám tuto značku v oblibě je, že slovo novinka nevypouštějí do světa příliš často. Na rozdíl od jiných výrobců nepraktikují kvantitu a každoroční

Nová řada bruslí Graf PEAKSPEED

PEAKSPEED

Brusle Graf mám ve velké oblibě. Pro mnoho hráčů jsou velkou neznámou, ale pro ty znalé, kteří již „Grafky“ okusili, jistě nemusím vysvětlovat, jaké pohodlí a kvalitu nabízejí. Jednou z věcí, proč mám tuto značku v oblibě je, že slovo novinka nevypouštějí do světa příliš často. Na rozdíl od jiných výrobců nepraktikují kvantitu a každoroční zasycení uživatelů novinkami, ale raději nabízejí své modely po několika letech. Dnes se tedy můžeme na jednu novinku podívat. Nová řada bruslí Graf PEAKSPEED je tu!

Brusle Graf PEAKSPEED

Nová řada PEAKSPEED je rozdělena do čtyř modelů, které mají shodnou zkratku PK a číselný dodatek, který označuje jednotlivou třídu. Nejvyšší model bruslí je označen jako PK7900, nejnižší pak PK1900

Vyberte si z nabídky bruslí

SPEEDFIT technologie

SPEEDFIT technologie vychází z konstrukce Fit-First, který uchycuje patu v brusli díky dvoudílné konstrukci, která byla vymodelována pomocí 3D. Boky brusle jsou navrženy tak, aby maximálně podpořili odraz a tedy i energii vloženou do odrazu, což ocení zejména agresivní bruslaři. Podrážka PeekSpeed je s botou pevně spojena, což snižuje točivý moment a snáze se ovládá. Všechny modely jsou osazeny noži Cobra 2.0 SS na typických holderech Graf 5000, nebo Graf 2000.

Jak jsem již zmiňoval výše, brusle Graf PeakSpeed budou jistě v hledáčku bruslařů, kteří vyznávají agresivnější styl. Brusle bych stylově přirovnal k Bauer Vapor, nebo CCM Ribcor. Uvidíme, kolik modelů se dostane na náš trh. O jednotlivých modelech vás však budu informovat.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *