Bauer Vapor inline
  • Facebook
  • Twitter

I když se počasí stále nemůže rozhodnout, jestli bude jaro, nebo zima, je načase představit novou kolekci inline bruslí Bauer pro letošní sezónu. Čím nás chce letos Bauer oslnit? Předně slibuje maximálně odolná kolečka, pevný skelet brusle i dokonalé pohodlí pro vaši nohu. Pojďme se na ty novinky podívat.

Jaro je tady, tedy alespoň dle kalendáře a s ním končí hokejová sezóna. Pro mnoho z nás strašná doba, kdy je třeba odpočívat a v blízké době zahájit ne příliš oblíbenou letní přípravu. S koncem hokejové sezóny však začíná inlinová sezóna. Ať už hrajete na betonu, nebo inline ploše, tyto novinky by vám jistě neměly uniknout.

Bauer Vapor 3X PRO – profesionální inline brusle

Nejvyšší model inline bruslí pro letošní sezónu – Bauer Vapor 3X PRO má velmi lehký skelet vyrobený z 3D tvarovaného CURV kompozitu. Díky tomu je možné brusle tepelně vytvarovat na nohu hráče. Brusle jsou osazeny kolečky Labeda Millenium z přilnavé směsi s uretanovým jádrem. Jsou velmi odolné a drží stabilní tvar. Brusle jsou vhodné pro hraní na inline plochách.

Kde koupit:

Bauer Vapor 3X – střední řada pro každého hráče

Pomyslný střed mezi novými modely bruslí zastávají brusle Bauer Vapor 3X. Tento poloprofesionální model je vhodný pro hraní na inline plochách i betonových površích. Díky 3D tvarovanému flex kompozitu získáte kvalitní podporu při odrazech, či změnách směru. Brusle jsou osazeny kolečky Labeda Gripper Crossover, která si poradí i s nejtvrdšími povrchy .

Kde koupit:

Bauer Vapor X3.5 – inline brusle pro hobby hokejisty

 

Třetí řadou jsou inline brusle Bauer Vapor X3.5. Tento model je určený pro hobby hokejisty, kteří hrají hokej nepravidelně a tak hledají cenově dostupné brusle. Skelet brusle je vytvořen z 3D tvarovaného polykarbonátu, který je odolný i pružný. Brusle jsou osazeny šasí Hi-Lo Ventilator Steel a kolečky Hi-Lo Street s tvrdostí 82A.

Kde koupit:

Bauer Dart – brusle pro cyklostezky

Pokud hledáte inline brusle pro bruslení na cykostezkách, nebo občasné hraní na betonu, jistě se vám budou zamlouvat inline brusle Bauer Dart. Bota brusle je velmi pevná, takřka podobné tvrdosti jako hokejová brusle. Díky tomu získáte větší stabilitu na brusli. Kolečka mají tvrdost 82A, tedy jsou měkčí, což přidá na obratnosti. Na bruslích je standardní podvozek Hi-Lo.

Kde koupit:

Nová řada inline bruslí Bauer Vapor 2022 vypadá opravdu dobře a svůj ideální model si zde najdou hobby hokejisté, poloprofesionálové i profi hráči. Posun Baueru v nabídce více výkonnostních úrovní je skvělou zprávou pro všechny hráče a je to také hozená rukavice ostatním značkám.  Sezóna inline hokeje netrvá dlouho, tak s nákupem příliš dlouho neotálejte.

Autor: Jiří Tobiáš I Foto: Bauer.com