Jak jste si již mohli všimnout, web hokejman.cz prošel po novém roce několika změnami. Tou první je zrušení klasického e-shopu, který zde fungoval déle než 8 let. Rozhodnutí ukončit e-shop a s ním i prodejnu bylo nepříjemné, ale je načase jít dál a jak se říká, na každém konci je nový začátek. Nový začátek znamená i novou podobu Hokejmana, kterou již nyní můžete vidět online na adrese www.hokejman.cz.

Neloučíme se…

Hokejman je nyní specializovaný blog, který je zaměřený na hokejovou výstroj a její recenze, dále bude fungovat jako komunitní web s hokejovým fórem a v neposlední řadě představím i hokejový bazar, který bude zcela zdarma. Možná se ptáte, proč to dělám? Hokejman, dříve známý jako Hockey4you, byl můj projekt, který jsem budoval od roku 2011 a za tu dobu se stal mou součástí. Upřímné recenze na hokejky i kritika některých výrobců, či produktů, si za ta léta získala mnoho popularity, kterou jste my vy, zákazníci a přátelé projevovali skrze nákupy a velmi časté diskuze. Za to vše Vám patří můj dík. Abych se i já mohl odvděčit, rozhodl jsem se zachovat maximum ze starého webu a přidat něco navíc.

Co přináší nový Hokejman?

Na novém Hokejmanovi tak nyní najdete více než 500 článků a recenzí hokejového vybavení, které se budu co nejpoctivěji snažit dále doplňovat. Brzy spustím pravidelné info/email zprávy o výprodejích a zajímavých akcích na českých, ale i zahraničních hokejových e-shopech. Jelikož ne všechny zajímá pouze nová hokejová výstroj, můžete nyní na webu najít i bazar hokejové výstroje, jehož fungování je pro vás zdarma. Bazar je tvořen jednoduchým systémem, ve kterém se nemusí provádět žádné složité úkony, není třeba mi posílat informace, či žádosti. Stačí vyplnit inzerát a odeslat.Výkup hokejové výstroje

V bazaru Hokejman nedochází k výkupu hokejové výstroje mnou pro účely dalšího prodeje. Bazar slouží k přímému prodeji a kontaktu mezi zadavatelem inzerátu a zájemcem. Z vlastních prostředků zajišťujeme chod a snažíme se o neustále vylepšování bazaru i jeho vyšší návštěvnost. Vyzkoušejte náš bazar i vy.