Nový hokejman a rozloučení z Hockey4you

Hockey4you se loučí, děkujeme za věrnost Vážení zákazníci, kamarádi, hokejová rodino. Ten, kdo nás pozorně sleduje, ví, že naše weby postupně procházely obměnou. Dnes k 1.1.2019 oficiálně ukončujeme fungování kamenného obchodu na zimním stadiónu Úvoz v Brně a zároveň i fungování samotného e-shopu. V první řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří s námi prožili část své hokejové

Nový hokejman a rozloučení z Hockey4you

hokejovy obchod hockey4you

Hockey4you se loučí, děkujeme za věrnost

Vážení zákazníci, kamarádi, hokejová rodino. Ten, kdo nás pozorně sleduje, ví, že naše weby postupně procházely obměnou. Dnes k 1.1.2019 oficiálně ukončujeme fungování kamenného obchodu na zimním stadiónu Úvoz v Brně a zároveň i fungování samotného e-shopu. V první řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří s námi prožili část své hokejové kariéry. Ukončení obchodu nebylo vůbec snadné. Pro mě, se Hockey4you.cz, i jeho mladší bratr Hokejman.cz stali srdcovou záležitostí. Myslím si, že stejné pocity zažíval i kolega Lukáš, který opustil hokejovou prodejnu po více než 25 letech.

Největší hokejový blog

Obsah webu Hockey4you bude zachován na druhém projektu  Samotný web Hokejman.cz se transformuje do něčeho nového, co u nás dle mého názoru chybí. Nově zde naleznete čistě hokejový blog, s články, které pomohou v rozvoji mladým hokejistům i zkušeným matadorům. Co se na webu nezmění, je styl. Stále budou všechny články pocházet z mé hlavy (Tobi) a stále vám budu doporučovat produkty, slevy a výprodeje hokejové výstroje nebo vytvářet zajímavé hokejové návody.

Nový Hokejman

Jak jste si již mohli všimnout, web hokejman.cz prošel po novém roce několika změnami. Tou první je zrušení klasického e-shopu, který zde fungoval déle než 8 let. Rozhodnutí ukončit e-shop a s ním i prodejnu bylo nepříjemné, ale je načase jít dál a jak se říká, na každém konci je nový začátek. Hokejman je nyní specializovaný blog, který je zaměřený na hokejovou výstroj a její recenze, dále bude fungovat jako komunitní web s hokejovým fórem a v neposlední řadě představím i hokejový bazar, který bude zcela zdarma. Možná se ptáte, proč to dělám? Hokejman, dříve známý jako Hockey4you, byl můj projekt, který jsem budoval od roku 2011 a za tu dobu se stal mou součástí. Upřímné recenze na hokejky i kritika některých výrobců, či produktů, si za ta léta získala mnoho popularity, kterou jste my vy, zákazníci a přátelé projevovali skrze nákupy a velmi časté diskuze. Za to vše Vám patří můj dík. Abych se i já mohl odvděčit, rozhodl jsem se zachovat maximum ze starého obsahu a přidat něco navíc.

Co přináší nový Hokejman?

Na novém Hokejmanovi tak nyní najdete více než 500 článků a recenzí hokejového vybavení, které se budu co nejpoctivěji snažit dále doplňovat. Brzy spustím pravidelné info/email zprávy o výprodejích a zajímavých akcích na českých, ale i zahraničních hokejových e-shopech. Jelikož ne všechny zajímá pouze nová hokejová výstroj, můžete nyní na webu najít i bazar hokejové výstroje, jehož fungování je pro vás zdarma. Bazar je tvořen jednoduchým systémem, ve kterém se nemusí provádět žádné složité úkony, není třeba mi posílat informace, či žádosti. Stačí vyplnit inzerát a odeslat.

Výkup hokejové výstroje

V bazaru Hokejman nedochází k výkupu hokejové výstroje mnou pro účely dalšího prodeje. Bazar slouží k přímému prodeji a kontaktu mezi zadavatelem inzerátu a zájemcem. Z vlastních prostředků zajišťujeme chod a snažíme se o neustále vylepšování bazaru i jeho vyšší návštěvnost. Vyzkoušejte náš bazar i vy.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Nový hokejman a rozloučení z Hockey4you“

  1. radek avatar
    radek

    drzim palce, at se dari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *