Hokejka CCM Jetspeed FT7 Pro

Představujeme novinku: Hokejka CCM Jetspeed FT7 Pro

Je to tu! První hokejka od CCM pro letošní rok – Hokejka CCM Jetspeed FT7 Pro, je konečně k mání i u nás na trhu. Nudné období mimo sezónu je konečně pryč a my můžeme zažít ten pocit, kdy se na nás pomalu začínají valit hokejové novinky. Kdo jiný by tuto novou hokejku CCM Jetspeed

Představujeme novinku: Hokejka CCM Jetspeed FT7 Pro

Je to tu! První hokejka od CCM pro letošní rok – Hokejka CCM Jetspeed FT7 Pro, je konečně k mání i u nás na trhu. Nudné období mimo sezónu je konečně pryč a my můžeme zažít ten pocit, kdy se na nás pomalu začínají valit hokejové novinky. Kdo jiný by tuto novou hokejku CCM Jetspeed FT7 PRO měl představit, než Connor McDavid aktuálně bojující o Stanley Cup.

„Feel the puck, Feel versatile, Feel more.“

Tento slogan prozrazuje, na co se výrobce CCM u nové hokejky zaměřil. Cit pro puk, všestranná práce, prostě maximální citlivost hole. Ať už se chystáte vystřelit z vrcholu kruhu nebo v těsné blízkosti vymíchat brankáře, nová hokejka CCM Jetspeed FT7 Pro vám kryje záda. Nejdůležitější novinkou jsou tyto tři technologie:

Nové technologie FT7 PRO

  • Nanolite Shield

Nanolite Shield maximalizuje použití uhlíkových vrstev v různých tloušťkách čímž dochází ke snížení hmotnosti hokejky při zachování její odolnosti. Přepracované jádro nyní obsahuje extrémně lehké vrstvy uhlíkových vláken, uložené mezi dvěma silnějšími vrstvami. Vnější ochranu kryje jednosměrný karbon z výpletu Sigma STP, který známe z modelu FT6 Pro. Oproti tomuto modelu došlo díky Nanolite Shield k celkové úspoře 15 gramů.

  • Dual Feel

Nová technologie CCM Dual Feel posouvá citlivost hokejky na zcela novou úroveň. Tato technologie je soustředěna do střední až zadní části čepele, kde dochází k nejčastějšímu kontaktu s pukem při driblingu, nahrávkách a střelbě. Pro zvýšení citlivosti je uvnitř čepele umístěno tlumící pěnové jádro, které tlumí vibrace a zlepšuje kontakt puku s čepelí. Čepel má zachovaný karbonový výplet Sigma STP, který je ikonický pro tento typ holí.

  • Helicoid

Třetí novinka se také týká čepele, resp. její odolnosti. Technologie Helicoid přispívá díky optimálně naúhleným vrstvám karbonových plátů k vyšší integritě čepele, po delší dobu. Každý plát má odlišně nastavený úhel vedení vláken, čímž zabraňuje tvorbě lokálních prasklin.

Vyzkoušejte hokejky z řady CCM Jetspeed

Hybridní kick point

Tak jako u modelů Jetspeed FT5 PRO, FT6 PRO má i nová FT7 PRO hybridní kick point, tedy můžete využít prohnutí hole pro všechny druhy vašich střel. Právě díky této všestrannosti je řada Jetspeed tak oblíbená.

Jaké zahnutí budou dostupné?

Výrobci se v rámci snížení nákladů snaží protlačit co nejmenší počet retailových zahnutí čepelí a tento trend prezentují i v „oficiálních brožurách“ o top hráčích NHL. Realita je samozřejmě jiná a hráči často hrají s jiným typem zahnutí, než jaké prezentují na promo bannerech. Každopádně u hokejky CCM Jetspeed FT7 PRO budou dle oficiálních materiálů k dispozici tyto zahnutí:

P28 – Nejlepší pro hráče, kteří dávají přednost rychlým, zvedacím střelám. (Bauer P28)
P29 – ideální pro práci s pukem na malém prostoru. (Bauer P92)
P88 – Tradiční záhyb s rovnou špičkou.
P90TM – kombinace vlastností P29 a P28, která poskytuje mírně vyšší čepel

Pokud se chcete dozvědět více o záhybech doporučuji náš článek Zahnutí hokejky, vše co potřebujete vědět. Hokejka CCM Jetspeed FT7 PRO se nám opravdu líbí a soudě podle toho, že je již na pultech některých obchodů, ji věří i distributor. (oficiální spuštění prodeje ve světě bylo plánováno na 10. května 2024). Tak tedy „Feel the puck, Feel versatile, Feel more.“

Související produkty

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *