Rytířský draft a loučení se spoluhráči

Při včerejším předávání cen za uplynulou sezónu NHL se zraky fanoušků více soustředili na mimořádný draft pro nový tým Vegas Golden Knights. I když bylo na seznamu nechráněných hráčů mnoho Čechů, do nového týmu přestupuje jen jeden. Je to překvapení, nebo o jména jako Jágr, Vrbata, Plekanec není zájem? Většinou fanoušků nenáviděný draft změnil působiště mnoha hráčům a podobné reakce zazněly

Rytířský draft a loučení se spoluhráči

Při včerejším předávání cen za uplynulou sezónu NHL se zraky fanoušků více soustředili na mimořádný draft pro nový tým Vegas Golden Knights. I když bylo na seznamu nechráněných hráčů mnoho Čechů, do nového týmu přestupuje jen jeden. Je to překvapení, nebo o jména jako Jágr, Vrbata, Plekanec není zájem?

Většinou fanoušků nenáviděný draft změnil působiště mnoha hráčům a podobné reakce zazněly i od týmových kolegů. Nejvíce diskutovaným jménem byl Marc-André Fleury, brankář vítězů letošního Stanley cupu.  Názor Evgeni Malkina na změnu dresu Fleuryho je vcelku jasný. (Prý došlo i na lámání hokejky)

Vše pro fanoušky NHL

Jaká je tedy podoba nového týmu Las Vegas Golden Knights?

Útočnící: Teemu Pulkkinen, William Carrier, Tomáš Nosek, Nikita Gusev (výměna), Cody Eakin, Jonathan Marchessault, Reilly Smith (výměna), Connor Brickley, Chris Thorburn, Pierre-Edouard Bellemare, James Neal, Michail Grabovskij (výměna), Brendan Leipsic, Erik Haula, David Perron, Oscar Lindberg, William Karlsson, David Clarkson (výměna), Alex Tuch (výměna) – Reid Duke, Vadim Šipačov, Tomáš Hyka.

Obránci: Luca Sbisa, Jon Merrill, Brayden McNabb, Jason Garrison, Deryk Engelland, Jake Bischoff (výměna), Marc Methot, David Schlemko, Alexej Jemelin, Colin Miller, Griffin Reinhart, Clayton Stoner, Shea Theodore (výměna), Trevor van Riemsdyk, Nate Schmidt.

Brankáři: Calvin Pickard, J. F. Berube, Marc-André Fleury.

Uvidíme, jak si tento tým povede, co se týče návštěvnosti, jistě bude velmi bohatá, o čemž svědčil i zájem diváků při včerejší show.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *