pastrnak hokejka

Speciální hůl Davida Pastrňáka

Winter Classic je už za námi, ale dovolte mi se ještě vrátit k jedné zajímavosti, která se týká českého hokeje. Tak jako každý rok se výrobci hokejové výstroje snaží zviditelnit za pomocí největších hvězd, které ke speciálnímu zápasu nastoupí. Ať už to jsou limitované edice bruslí, speciální helmy, nebo hokejky. Jednu sérii holí měl k

Speciální hůl Davida Pastrňáka

pastrnak hokejka

Winter Classic je už za námi, ale dovolte mi se ještě vrátit k jedné zajímavosti, která se týká českého hokeje. Tak jako každý rok se výrobci hokejové výstroje snaží zviditelnit za pomocí největších hvězd, které ke speciálnímu zápasu nastoupí. Ať už to jsou limitované edice bruslí, speciální helmy, nebo hokejky. Jednu sérii holí měl k dispozici i David Pastrňák. Co na holi bylo?

Top hokejky Bauer Nexus

Pastrňák tuto sezónu hraje na hokejce Bauer Nexus 2N PRO (začátek sezóny hrál na Nexus 1N PRO), která byla pro účet Winter Classic upravena. Hůl nese prvky, které si David sám vybral a jsou to: Iniciály „dP“ a jeho číslo „88“, dále zde najdeme panoramata Prahy a Bostonu, speciální pasta emoji ? , dále osobní acronym YOLO, což znamená „you only live once„, český lev, který je nyní používán jako symbol na národních dresech. Mezi další zajímavosti patří také část hřiště, kde se Winter Classic konalo. Co na hokejku říkáte? Kdo by ji chtěl?

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře: „Speciální hůl Davida Pastrňáka“

 1. romca avatar
  romca

  vypadaji pekne sle kolik takove hokejky stoji? Nepujdou na nejakou charitu pak?

 2. hokejman.cz avatar
  hokejman.cz

  Bohužel tyto limitky jsou většinou ve vlastnictví samotného hráče a skoro vůbec se k nim nejde dostat.

 3. romca avatar
  romca

  Skoda, byl by to pekny kousek do sbirky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *