Značka TRUE Hockey je na našem trhu velmi krátkou dobu, ale i tak si již stihla vydobýt své místo mezi ostatními značkami na pultech prodejců. Tento týden spatřila světlo světa novinka v podobě dlouho očekávané helmy TRUE Dynamic 9 PRO

Nová helma TRUE Dynamic 9 PRO je vytvořena s cílem maximálně ochránit hlavu hráče před otřesy mozku za pomocí několika vrstev funkčních pěn, které rozmělňují, nebo absorbují razanci úderu. Helma míří do prodeje od 8.listopadu na americkém trhu a dle našich informací bude brzy v prodeji i u nás. Jakmile bude helma k dispozici, připravíme pro vás podrobný článek. Zatím si můžete prohlédnout barevné varianty této velmi zajímavé helmy.

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.