Tak jak to máme rádi, bez zbytečných tajností, předstíraných únicích fotografií nových produktů a podobných nesmyslů, představila značka TRUE na youtube své nové hokejové brusle TRUE Pro Custom Skate. I když je tato značka v našich krajinách méně známá, my na našem hokejovém blogu ji již delší dobu sledujeme a budeme vám postupně přinášet i další novinky z dílny TRUE Hockey.


Brusle True Custom

Porovnat ceny

Hokejové brusle TRUE

Jednou z prvních zajímavostí, kterou se výrobce TRUE pyšní je, že výroba bruslí stále probí

há ručně. Každé Custom brusle jsou tvořeny na míru formou 3D scanu, na základě kterého se postupně tvoří jedna vrstva brusle po druhé. Díky tepelné úpravě přesně obepne celou nohu hráče a tak dosáhnete maximálního přenosu energie při bruslení.

Špička brusle poskytuje mimořádně tvrdý plast, který dokonale ochrání prsty uvnitř brusle. Uvnitř boty naleznete antimikrobiální a hydrofobní vložku, která snadno odvádí vlhkost a udržuje vaše nohy suché a bez zápachu.

Holder využívá technologii BenchChange, kdy dokážete vyměnit nože za několik málo sekund. Jako nože jsou zvoleny StepSteel, které jsou jedny z nejlepších na trhu.

 

Co vám ale budu vše popisovat. Mrkněte na video a dejte vědět, jak se vám Brusle TRUE Pro Custom Skate líbí.