Reaction ball, míček na trénování

Představujeme vám Reaction ball nebo také reakční míček pro trénování postřehu. Tato velmi zajímavá a zábavná pomůcka pro trénink reakcí postřehu, ale i koordinace hráčů i brankářů v ledním hokeji. Gumový míček je vhodný pro trenéry dětí všech výkonnostních kategorií, dětí,juniorů i dospělých, pro kluky i holky.   Jak nejlépe natrénovat postřeh Reakční míč ve

Reaction ball, míček na trénování

Představujeme vám Reaction ball nebo také reakční míček pro trénování postřehu. Tato velmi zajímavá a zábavná pomůcka pro trénink reakcí postřehu, ale i koordinace hráčů i brankářů v ledním hokeji. Gumový míček je vhodný pro trenéry dětí všech výkonnostních kategorií, dětí,juniorů i dospělých, pro kluky i holky.

 

Jak nejlépe natrénovat postřeh

Reakční míč ve tvaru atomu má nepravidelné odskoky, tudíž nedokážete předem odhadnout jeho směr a musíte se spolehnout na velmi rychlé reakce očí a rukou, což s obyčejným tenisákem určitě nenatrénujete.

Při cvičení s míčkem, můžete využít partnera, ale zvládnete to i sami, nebo s pomocí zdi.

Vhodný trénink pro brankáře

Reaction ball je také velmi vhodný pro off ice trénink brankářů. Díky nepravidelným odskokům lze snadno docílit podobné situace, jako nácvik teče střely před brankářem. Získáte tak daleko náročnější metodu tréninku mimo led, která výrazně zlepší váš postřeh.

Míč se vyrábí ve dvou variantách, větší o průměru deset centimetrů má pomalejší odskok, lépe se chytá a je tudíž vhodný pro mladší děti a začátečníky.

Míč o průměru sedm centimetrů je mnohem rychlejší, náročnější na postřeh a proto je vhodný pro juniory a dospělé.

Autor: Tobi