mcdaddy

Hokejky Warrior – Warrior McDaddy

V druhém díle o hokejkách Warrior se podíváme do roku 2006, kdy už značka Warrior nebyla pouze o jednom modelu, ale v tomto roce představila hned čtveřici holí. V dnešním díle si představíme hůl, na jejichž základech máme hole z řady Warrior Covert i dnes. Vyberte si z nabídky hokejek Hokejka Warrior Mac Daddy Nově

Hokejky Warrior – Warrior McDaddy

V druhém díle o hokejkách Warrior se podíváme do roku 2006, kdy už značka Warrior nebyla pouze o jednom modelu, ale v tomto roce představila hned čtveřici holí. V dnešním díle si představíme hůl, na jejichž základech máme hole z řady Warrior Covert i dnes.

Vyberte si z nabídky hokejek

Hokejka Warrior Mac Daddy

Nově představeným modelem se jako první stala Warrior Mac Daddy. V první várce byly hokejky Warrior nabízeny již ve třech různých flexech, 75, 85 a 100 u seniorských modelů, intermediate 60 a juniorské 50. Kombinace křiklavějšího designu a nové značky však v prvním roce zasáhla spíše menší část hokejistů. Její další modely, pod MacDaddy již však úspěch měly.

Co však hůl odlišovalo, byly její parametry:

 • Pravá jednodílná konstrukce s jedním tepelně upraveným spojem
 • Dynamický uber-low kick point
 • trojnásobná ochrana proti nárazu v čepeli
 • Hi-Density čepel
 • hmotnost 425 gramů
 • Cena pod 200 USD

I tato hokejka se již dala v Evropě sehnat a je možné, že někteří z čtenářů s ní již nějakou zkušenost měli. Pokud o někom víte, dejte nám vědět, třeba se s námi rozdělí o vlastní zkušenost.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Hokejky Warrior – Warrior McDaddy“

 1. Tobi avatar
  Tobi

  Máte s hokejkou vlastní zkušenost? Lámala se, byl to držák? Napište nám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *