hokejová helma combo

Co znamená helma Combo?

Co je to to Combo? Velmi častá otázka, která zaznívá na většině hokejových prodejen, ve spojitosti s výběrem hokejové helmy. V dnešním článku si tento speciální termín vysvětlíme. Combo, je označení hokejové helmy s mřížkou. Toto označení je převzato z angličtiny (combination). Jde tedy o tzv. set helmy a mřížky, který se prodává již smontovaný.

Co znamená helma Combo?

hokejová helma combo

Co je to to Combo? Velmi častá otázka, která zaznívá na většině hokejových prodejen, ve spojitosti s výběrem hokejové helmy. V dnešním článku si tento speciální termín vysvětlíme.

Combo, je označení hokejové helmy s mřížkou. Toto označení je převzato z angličtiny (combination). Jde tedy o tzv. set helmy a mřížky, který se prodává již smontovaný. Helma s mřížkou je povinná pro všechny hráče mladší 18 let. Po uplynutí této hranice mohou hráči dále používat combo, nebo mřížku odmontovat a vyměnit ji za půl plexi. I když mřížka chrání celou obličejovou část hráče proti vnějším úderům, je obvyklé, že ji hráči po uplynutí povinné hranice odkládají. Nespornou výhodou comba je výhodnější cena při nákupu, oproti případu, že si kupujete helmu a mřížku samostatně.

Vyberte si z nabídky comba

Hokejová helma zachraňuje život

Hokejová helma sama o sobě může zachránit život. Spojením helmy a mřížky zvyšujete svoji bezpečnost. Potřebujete poradit s výběrem helmy? Zkuste naše tabulky velikostí helem, nebo článek Jak vybrat hokejovou helmu na našem blogu.

Mohlo by vás zajímat

Nenalezeno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *