kdo byl trejdován v nhl 2019

Nejzajímavější transfery V NHL během července 2019

Podpis mladých talentů Hughese a Kakka, přesun Panarina do New Yorku, Bobrovského na Floridu, odchod do důchodu u legendárního Cullena a pár trejdů, které si nyní trochu blíže představíme. Právě takový byl červenec 2019 v NHL – ne moc rušný, ale ani ne příliš nezajímavý, abychom si jej nemohli rozebrat. Týmy posilovaly nejen z Evropy, ale dočkali

Nejzajímavější transfery V NHL během července 2019

kdo byl trejdován v nhl 2019

Podpis mladých talentů Hughese a Kakka, přesun Panarina do New Yorku, Bobrovského na Floridu, odchod do důchodu u legendárního Cullena a pár trejdů, které si nyní trochu blíže představíme. Právě takový byl červenec 2019 v NHL – ne moc rušný, ale ani ne příliš nezajímavý, abychom si jej nemohli rozebrat. Týmy posilovaly nejen z Evropy, ale dočkali jsme se i pár výměn, které určitě zahýbou pořadím příštího ročníku.

Lucic odchází do Calgary, Edmonton posílí Neal

Oběma hráčům se příliš v dosavadním působišti nedařilo, plat mají podobný, podepsali dlouholeté kontrakty a kluby nevěděly, co s nimi – právě proto proběhla směna dvou obrovských rivalů z Alberty. Edmonton bude Lucicovi hradit ještě i část mzdy, Neal nenaplnil pověst střelce z Pittsburghu a stěhuje se také o dům dál. Jak to dopadne? Vydělá na trejdu víc organizace Oilers nebo Flames?

Vše pro fandy NHL

Buffalo a Chicago si vyměnily talenty, Henri Jokiharju zamířil do týmu Sabres, Alexander Nylander, syn slavného otce, zase posílí Chicago. Stabilní člen defenzívy Hawks versus zatím neprodaný obrovský talent Nylandera, jak dopadne tahle výměna v dlouhodobé perspektivě?

Arťom Anisimov zkusí další angažmá, po Chicagu zamířil do Ottawy. Ostřílený defenzivně laděný centr byl vyměněn za dalšího útočníka Zacka Smitha, který v posledních dvou letech zrovna neexceloval. Probudí se u Jestřábů?

Snad nejlepší útočník v Evropě, a ještě nehraje NHL? To se zřejmě brzy změní, pokud nebude Nikita Gusev následovat krátkou anabázi Vadima Šipačova. Sedmadvacetileté křídlo se na dva roky upsalo New Jersey Devils, kontrakt zní na devět milionů dolarů. Naplní olympijský vítěz ofenzivní očekávání?

Dva poměrně známí hráči míří také do Evropy. Marcus Krüger odchází ze Chicaga, nyní bude defenzivní centr hrát za švýcarský tým ZSC Lions. V dresu Lokomotivu Jaroslavl se objeví Ty Rattie, jenž se nedohodl na prodloužení kontraktu s Edmontonem.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *